Gmail giriş, oturum aç, hesap aç, kaydol, gelen kutusu, şifremi unuttum, şifre değiştirme işlemleri nasıl yapılır?

Gmail giriş, oturum aç, hesap aç, kaydol, gelen kutusu, şifremi unuttum, şifre değiştirme işlemleri nasıl? Giriş yapmak son günlerde sorunlu bir hal aldı. Google Gmail e-posta hizmetinin bir milyardan fazla kullanıcısı var; bu da onu bilgisayar korsanları için önemli bir hedef haline getiriyor.

Google Haberlere Abone ol

Gmail giriş, oturum aç, hesap aç, kaydol, gelen kutusu, şifremi unuttum, şifre değiştirme işlemleri nasıl yapılır? Gmail Giriş Yap 2022 oturum aç ekranından sorun yaşayanlar için önemli bir derleme yaptık. Gmail bilindiği üzere hotmail ve yahoo mail uygulamalarını geride bırakarak dünya çapındaki eb popüler e-posta hizmeti olmuş durumda. Google Gmail e-posta hizmetinin bir milyardan fazla kullanıcısı var; bu da onu bilgisayar korsanları için önemli bir hedef haline getiriyor. Peki, Google hesabına nasıl giriş yaparsınız? E-postalarınızı saldırıya uğramaktan nasıl koruyabilirsiniz? Gmail giriş, oturum aç, hesap aç, kaydol, Gmail gelen kutusu, şifremi unuttum, şifre değiştirme işlemleri nasıl yapılır?

Gmail Giriş, Gmail Oturum Aç, Hesap Giriş Yap, Kaydol 2022, hesap açma nasıl olur
Gmail Giriş

 

Gmail giriş, oturum aç, hesap aç, kaydol, gelen kutusu, şifremi unuttum, şifre değiştirme işlemleri nasıl yapılır; Google Gmail şu anda internetteki en popüler e-posta hizmetlerinden biridir. Her gün e-postalarını kontrol etmek ve email göndermek için Gmail.com'a giriş yapan bir milyardan fazla insan bulunmaktadır. 

Gmail Giriş, Gmail Oturum Aç, Hesap Giriş Yap, Kaydol 2022, hesap açma nasıl olur
Gmail Giriş, Gmail Oturum Aç, Hesap Giriş Yap, Kaydol 2022, hesap açma nasıl olur

 

Gmail bu kadar popülerken Google, kullanıcılarını bilgisayar korsanlarından doğru şekilde korunmak için hizmetlerini son birkaç ay içinde birkaç kez güncelledi. 

Hotmail: Hotmail aç ve hotmail mail oluşturma nasıl yapılır?

Gmail hesabı nasıl açılır?

Gmail hesabı oluşturmak kolay bir süreçtir. sonhaberler.com olarak Google üzerinden nasıl oturum açabileceğinizi ve Gmail hesabı oluşturabileceğinizi sizin için detaylandırdık.

Gmail hesabı nasıl oluşturulur?

Öncelikle, bir Gmail hesabı oluşturmak için adınız, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz ve konumunuz gibi bazı temel bilgileri sağlamanız gerekecektir. 

www.gmail.com adresine gidin, bir profil oluşturmak için ekrandaki talimatları izleyin. Daha sonra Gmail 'hesap oluştur' seçeneğini tıklayın. 

Hesap oluşturulduktan ve güçlü, güvenli bir şifre seçildikten sonra, giriş yapmanız gerekecektir.

Bunu yapmak için www.gmail.com adresine gidin  ve kullanıcı adınızı (e-posta adresinizi) ve şifrenizi girin ve oturum aç'ı tıklayın.

Çıkış yapmak için de ekranınızın sağ üst köşesinde, profil resmi veya hesap adı baş harflerinin olduğu alana tıklayın. 

Çıkış yapma seçeneği ile bir açılır menü görünecektir. 

Web WhatsApp giriş- WhatsApp web oturum açma

GMAİL ŞİFREMİ UNUTTUM HESAP NASIL KURTARILIR?

1. Hesap kurtarma sayfasına gidin

2. Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, Farklı soru dene seçeneğini tıklayın.

3. Kurtarma e-postanızı veya telefon numaranızı kullanın.

4. Gmail, hesabınızın sahipliğini telefon numarasına / e-posta adresine kanıtlamak için bu kişiye bir kurtarma kodu gönderecektir.

5. Alternatif olarak, bu hesabı kurarken seçmiş olduğunuz güvenlik sorunuzu da yanıtlayabilirsiniz.

6. Kurtarma kodunu aldıktan sonra, Gmail’e girdiğinizde Google, şifrenizi değiştirmenizi isteyecektir.

7. Gmail, imzalandıktan sonra sizi Güvenlik Kontrolünden geçirecektir. Güvenlik bilgilerinizi kontrol ettiğinizden ve değiştirdiğinizden emin olun.

Youtube video indirme: YouTube MP3 Müzik indirme yasa dışı mı?

GMAİL HESABINIZI NASIL GÜVENCE ALTINA ALABİLİRSİNİZ?

1. Güvenlik Kontrolü'ndaki yönergeleri izleyin. Bu, kullanıcıların Google Hesaplarının güvenliğinin bozulmasına yol açabilecek bağlı uygulamaları, cihazları, hesap izinlerini vb. Kontrol ederek güvenli olmalarına yardımcı olan Google hizmetidir. hesabınız.

2. Henüz yapmadıysanız, Google Hesabınızın şifresini hemen değiştirin.

3. Google Hesabınız için kullandığınız şifreyi kullandığınız uygulamaların ve sitelerin şifresini değiştirin.

4. Google Hesabı e-posta adresinizle oturum açtığınız uygulamaların ve sitelerin şifresini ve Chrome tarayıcınızda şifreleri kaydettiğiniz uygulamaların ve sitelerin şifresini değiştirin.

5. Kurtarma telefon numaranızın ve e-postanızın doğru olduğundan emin olun, dolayısıyla şüpheli hesap etkinliği hakkında bilgi sahibi olursunuz

https://mail.google.com/ 

e-devlet şifresi nasıl alınır?


 

Yorumlar

Meryem Can Giremiyorum
mehmet yasin e postama girmek istiyorum
asd asdsad
ahmet güzel ol du
yeter taş emailim olmuyor