Gelinim Mutfakta 19 Şubat 2020 Çarşamba puan durumu, kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 19 Şubat 2020 Çarşamba kim kazandı ve gün birincisi olup çeyrek alan gelin merak konusu oldu. Gelinlerin hünerlerini sergiledikleri programın bugünkü etabında da kaynanalar yemekleri tadarak gelinlere puanlarını verdi? Peki, bugün gelinim mutfakta kim kazandı?

Google Haberlere Abone ol

Gelinim Mutfakta 19 Şubat 2020 Çarşamba kim kazandı, birinci olup çeyrek altını kazanan gelin seyicirler tarafından merak ediliyor. Gelinim Mutfakta 19 Şubat 2020 Çarşamba yeni yarışmacılar ile ekranlara geliyor. Gelin ve kaynanaların birbirleriyle kıyasıya bir mücadele içinde olduğu yarışmanın hafta finalinde büyük bir heyecan var , bugünkü Gelinim Mutfakta kazanan kim oldu? Yeni gelen yarışmacılar kimler? Yarışmacılar neden değişti?

Bu hafta eski en iyi yarışmacıları ağırlayan Gelinim Mutfakta masalarının yeni yarışmacıları şunlar; Reyhan ve Ezgi, Nurten ve Özlem, Elif ve Çiğdem, Özüm ve Ayten oldu.

Gelinim Mutfakta yarışması, yıldönümü sebebi ile efsane yarışmacıları ağırlıyor. İşte Gelinim mutfakta kazananı ve gün birincisi olup çeyrek altını alan gelini ve puanları...

İÇİNDEKİLER

1. Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2020 Salı Kim Kazandı, Puan Durumu

2. Gelinim Mutfakta 17 Şubat 2020 Pazartesi Puan Durumu

3. Gelinim Mutfakta 14 Şubat 2020 Cuma Puan Durumu

4. Gelinim Mutfakta 13 Şubat 2020 Perşembe Puan Durumu

5. Gelinim Mutfakta 12 Şubat 2020 Çarşamba Puan Durumu

6. Gelinim Mutfakta 11 Şubat 2020 Salı Puan Durumu

7. Gelinim Mutfakta 10 Şubat 2020 Pazartesi Puan Durum

 

Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2020 Salı kim kazandı, çeyrek altını kazanan kim oldu, kim elendi?

1. GELİNİM MUTFAKTA 18 ŞUBAT 2020 KİM KAZANDI, PUAN DURUMU NE?

Gelinim Mutfakta 18 Şubat Salı günü puan durumu nasıl oldu? Efsane yarışmacıların katıldığı bu haftada kıyasıya rekabet devam ediyor. İşte Gelinim Mutfakta 18 Şubat 2020 Salı hangi gelin kaç puan aldı, puan durumu ne oldu?

  Özüm Özlem Elif Ezgi
Ayten Kaynana 4 5 1 3
Nurten Kaynana 5 3 3 1
Çiğdem Kaynana 1 4 5 2
Reyhan Kaynana 1 2 2 5
Toplam Puan 11 14 11 11

 

Gelinim Mutfakta Günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin Özlem oldu. Özlem 14 puan aldı.

 

2. GELİNİM MUTFAKTA 17 ŞUBAT 2020 PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta yeni hafta, yeni yarışmacılar ile başladı. Peki bugün 17 Şubat 2020 Gelinim Mutfakta puan durumu ne oldu? Efsane yarışmacılar bu hafta gelinim mutfakta yarışmasına geri döndü. Bakalım kıyasıya rekabetde puan durumu ne olacak.

Bugünün çeyrek altını alan gelini 16 puanla Özlem oldu.

  Özüm Özlem Elif Ezgi
Ayten Kaynana 4 5 1 3
Nurten Kaynana 5 1 2 3
Çiğdem Kaynana 1 5 3 3
Reyhan Kaynana 1 5 3 4
Toplam Puan Durumu 11 16 9 13

 

3. GELİNİM MUTFAKTA 14 ŞUBAT 2020 PUAN DURUMU 

Gelinim Mutfakta hafta finali ile ekranlardaki yerini aldı. Bugün Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı, elenen gelin kim oldu? Bugün Gelinim Mutfakta yarışmasında süpriz isimler var. 14 Şubat sevgililer günü unutulmadı.

Yeni katılan yarışmacılar Emine Hanım ve gelini Gülşah oldu. Gülşah eşi ile sosyal medya üzerinden tanıştığını söyledi. Bu hata finalinde tam 463. bilezik dağıtılacak. Bugün gelinler tatlı yaparak yarışacaklar. Bugün 14 Şubat Sevgililer gününe özel Emrah Demiralp duygusal şarkılar seslendirdi. Ve Dilara ve Nihan'ın eşleri stüdyoya gelerek süpriz yaptılar. 

  Burçin Dilara Nihan Gülşah
Özden Kaynana 3 5 4 1
Gönül Kaynana 1 4 5 1
Nurcan Kaynana 5 1 4 4
Emine Kaynana 3 3 5 1
Toplam Puan Durumu 12 13 18 7

 

Elenen gelin Gülşah oldu.  Bilezikleri kazanan gelin  Burçin oldu. Burçin toplamda 75 puan aldı.

4. GELİNİM MUTFAKTA 13 ŞUBAT 2020 PUAN DURUMU 

Gelinim Mutfakta puan durumu ne oldu? Bugün yine dolu dolu bir programla Gelinim Mutfakta ekranlarda. Programın bugünkü etabında çeyrek altını kazanan kim oldu, en düşük puanı alarak günü sonuncu kapatan ve elenme potasına doğru giden gelin kim? En yüksek puanı hangi gelin aldı?

  Burçin Dilara Nihan Gülşah
Özden Kaynana 4 5 4 1
Gönül Kaynana 5 4 4 1
Nurcan Kaynana 4 3 5 1
Emine Kaynana 2 5 2 1
Toplam Puan Durumu 15 17 15 4

 

Bugün 13 Şubat 2020 Perşembe çeyrek altını kim kazandı sorusunun cevabı netleşti. Bugün en yüksek puanı alarak çeyrek altını alan gelin Dilara oldu. 'Dilara' toplamda 17 puan aldı. Günün sonuncusu ise 4 puanla Gülşah oldu.

 gelinim mutfakta 13 şubat 2020 perşembe puan durumu

5. GELİNİM MUTFAKTA 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA GÜNÜ PUAN DURUMU 

Show Tv ekranlarında ünlü sanatçı Fatih Ürek'in sunumuyla yayınlanan Gelinim Mutfak'ta yarışması 12 Şubat 2020 Çarşamba günü ekranlara geldi. Kaynana ve gelinlerinin boy gösterdiği, birbirinden lezzetli yemeklerini hazırlandığı yarışmada hünerlerini sergileyen yarışmacılar kaç puan aldı? 12 Şubat 2020 Çarşamba etabındaki kazananı kim oldu? En yüksek puanı hangi gelin aldı?

Günün en yüksek puanını alan gelin 15 puanla Burçin oldu. En düşük puanı alan gelin ise 6 puanla Gülşah oldu.

6. GELİNİM MUTFAKTA 11 ŞUBAT 2020 SALI GÜNÜ PUAN DURUMU 

Fatih Ürek'in sunumuyla Gelinim Mutfak'ta yarışması 11 Şubat 2020 Salı günü ekranlara geldi. Birbirinden lezzetli yemeklerini yaparak hünerlerini sergileyen yarışmanın 11 Şubat 2020 Salı etabındaki kazananı kim oldu? En yüksek puanı hangi gelin aldı?

En yüksek puanı alan gelin 25 puanla Burçin olurken, en düşük puanı 9 puanla Nihan aldı.

 

7. GELİNİM MUTFAKTA 10 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ GÜNÜ PUAN DURUMU 

Haftanın ilk gününde Gelinim Mutfak'ta yarışmasının yeni katılımcıları Gülşah ile kaynanası Emine Hanım oldu. Fatih Ürek'in sunumuyla ekranlara gelen program 10 Şubat 2020 Pazartesi etabındaki kazananı kim oldu? En yüksek puanı kim aldı?

Emine Hanım ilk günden gelinin tabağını bularak 5 puan verdi. Günün birincisi toplam 16 puanla Burçin gelin oldu. Günün sonuncuları ise toplam 10 puanla Dilara ve yeni yarışmacı Gülşah oldu.

Bugün 10 Şubat 2020 Pazartesi çeyrek altını alan gelin Burçin oldu. 

8.GELİNİM MUTFAKTA 7 ŞUBAT 2020 CUMA GÜNÜ PUAN DURUMU 

Haftanın son gününde ekranlara gelen Gelinim Mutfak'ta porgramı hafta için her gün olduğu gibi bugünde Fatih Ürek'in sunumuyla ekranlara geldi. Peki, haftanın kazananı kim oldu? Kimler hangi puanı aldı ve kim elendi? Bilezikleri kazanan gelin kim oldu. Birinci 5 altın bileziğin sahibi olacak.

Geçtiğimiz hafta kıyasıya rekabetin olduğu Gelinim Mutfakta yarışmasına Zübeyde Hanım ve gelini Ayça'nın atışmaları damgasını vurdu. Gelininin el lezzetini bilmediğinden şikayet eden kaynana bana yemek yapıpı yedirseydin senin el lezzetini bilirdim çıkışı izleyicileri güldürdü ve düşündürdü. Bakalım bu atışma devam edecek mi? Bakalım bugün gelinim mutfakta kim birinci olup çeyrek altını alacak.

Dilara bugün isyan etti. Kananaların şekle değil tada puan verdiklerini söyledi. Ayça dağılan kekini savunduğu için diğer gelinlerin eleştirilerine sert çıktı. 

Bilezikleri kazanan gelin toplam 74 puanla Dilara. Bu haftanın elenen gelin ise 53 puanla Ayça oldu.

 

9. GELİNİM MUTFAKTA 6 ŞUBAT 2020 PERŞEMBE GÜNÜ PUAN DURUMU 

 Ekranların en sevilen programlarından biri olan Gelinim Mutfak'ta porgramı hafta için her gün olduğu gibi bugünde Fatih Ürek'in sunumuyla ekranlara geldi. Peki, bugünün kazananı kim oldu?

Günün birincisi kura yöntemi ile belirlendi. Dilara ve Nihan'ın aynı puan almasının ardından ikili arasından kura çekildi ve kurada adı çıkan kişi ise Nihan oldu.Öte yandan Burçin ve Ayça 10 puan alarak günün sonuncuları oluyor.

10. GELİNİM MUTFAKTA 5 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA GÜNÜ PUAN DURUMU 

Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin ise 16 puanla Dilara olurken Ayça gelin 14 puanla günü ikinci, Nihan gelin 13 puanla üçüncü, Burçin ise 9 puanla günün sonuncusu oluyor.

11. GELİNİM MUTFAKTA 4 ŞUBAT 2020 SALI PUAN DURUMU

Özden-Burçin Saruhan, Gönül-Dilara Aydoğan, Nurcan-Nihan Fevzioğlu ve Zübeyde-Ayça Nergis yarıştığı programın dünki etabında kremalı köfte yemeği yapılırken yarışmacıların bugün hangi yemekle hünerlerini sergilyeceği merak ediliyor. Peki, haftanın ikinci gününde kim birinci oldu? Hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Yarışmanın bugün ki etabında Burçin 11 puan aldı, Dilara 16 puan, Nihan 6 puan, Ayça ise 15 Puan aldı. Günün birincisi Dilara gelin oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 3 ŞUBAT 2020 PUAN DURUMU 

Gelinim Mutfakta porgramı yeni haftaya aynı yarışmacılarla başladı. Geçtiğimiz hafta 450. bölüm nedeniyle eleme yapılmaması kararı alınmıştı. Peki, haftanın ilk gününde en yüksek puanı alarak birinci olan kim? Gelinim Mutfakta puan durumu, Gelinim Mutfakta 3 Şubat 2020, Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

Günün en yüksek puanını alan 15 puanla Dilara olurken en düşük puanını Ayça aldı.

Öte yandan Nihan 12 puanla Burçin ise 13 puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA SAAT KAÇTA?

Gelin ve kayınvalidelerin yarıştığı sevilen televizyon programı hafta içi hergün saat 12.15 de yayınlanıyor. Fatih Ürek'in sunuculuğunu yaptığı programda gün sonunda kazanan gelin adayı çeyreği alıyor. Hafta sonunda ise hafta içi alınan puanlar toplanarak finalist belirleniyor ve talihli gelin tam 5 bileziğin sahibi oluyor.

GELİNİM MUTFAKTA BAŞVURU FORMU

Kanal D ekranlarında haftaiçi hergün yayınlanan program Gelinim Mutfakta'ya başvurmak için kanalın sitesindeki ilgili formun doldurulması gerekiyor.

GELİNİM MUTFAKTA BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Resim ekleme bölümünden resminizi yükleyerek ve Kanal D'nin Gelinim Mutfakta sayfasında sorulan sorulara doğru cevap vererek başvurma işlemini gerçekleştirilebilirsiniz. Ajanslardan gelen kişilerin değil tamamen içimizden kişilerin yarıştığı program reyting rekorları kırıyor.

Kaynak: sonhaberler.com

Yorumlar

gül Gülcan sen çok düşmüşsün yüksel seni destekliyorum ve seviyorum