Gelinim Mutfakta 27 Ocak kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, puan durumu tablosu?

Gelinim Mutfakta 27 Ocak kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, puan durumu tablo, haftalık puan durumu en yüksek puanı hangi gelin aldı? Haftanın son gününde gelinlerden biri elenecek, biri çeyrek altınları alacak, biri de altın bilezikleri kazanacak? Bugün "Sömelek Köfte" yemeği var

Gelinim Mutfakta 27 Ocak 2022 Perşembe kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, puan durumu tablosu? Kim çeyrek altınları aldı, haftalık puan durumu tablosu ne? Gelinim Mutfakta 27 Ocak 2022 Perşembe günkü bölümünde kim birinci oldu, en yüksek puanı hangi gelin aldı. Haftanın son gününde kimin birinci olup altınları kazandığı merak ediliyor. Gelin ve kaynanaların kıyasıya mücadelesine sahne olan Gelinim Mutfakta puan durumu, bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı? altın bilezikleri kim kazandı, kim elendi? Çeyrek altını bugün kim aldı? En çok çeyrek hangi gelinde? Hangi gelinin çeyrek altını daha çok? Gelinim Mutfakta 27 Ocak Perşembe kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, puan durumu tablosu?

GELİNİM MUTFAKTA 27 OCAK KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Perşembe günü "Sömelek Köfte" yarışması vardı. Gelinlerin yaptıkları köftelerdenn tadan kayınvalideler öncelikle kendi gelinlerini bularak puanlama yaptılar. Kayınvalideler kendi gelinlerini bularak ya da bulduklarını sanarak puanlama yaptılar. Bugünkü puanlar birbirine çok yakın oldu. Bu nedenle son puanlama yapan kayınvalidenin puanı çok önemli oldu. Yarışmanın en son puanlamasını yapan kayınvalide Miyase'nin kayınvalidesi oldu. Miyase diğer kayınvalidelerden yüksek puan almıştı. Peki, bugün en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 27 Ocak kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, puan durumu tablosu?
Gelinim Mutfakta 27 Ocak kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, puan durumu tablosu?

 

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Perşembe günkü puanları:

Miyase 19 puan

Yeşim 13 puan

Dilara 13 puan

Damla 12 puan

Gelinim Mutfakta bugün 2 çeyrek altını kazanan gelin kim oldu?

Gelinim Mutfakta bugün 2 çeyrek altını kazanan gelin Miyase oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 26 OCAK KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLARI?

Gelinim Mutfak 26 Ocak gelin ve kayınvalideler bir kez daha kıyasıya en yüksek puanı almak için yarıştı. "Arnavut Böreği" yemeği yaparak kayınvalidelerden yüksek puan almaya çalışan gelinler, bir yandan yemeklerini yaparken bir yandan da tatlı tatlı atışmalara imza attı. Özellikle de Dilara ile Yeşim arasındaki atışmalar güne damgasını vurdu. Dilara, Yeşim'i potaya göndereceğini savunurken; aldığı puanlar pek de öyle söylemiyor. Çünkü haftanın üçüncü gününde de yine kötü puan aldı. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu, kim kazandı?

Gelinim Mutfakta bugün 26 Ocak puan durumu şöyle:

Miyase 23 puan alarak bugün birinci oldu

Yeşim 18 puan

Damla 12 puan

Dilara 5 puan

Çeyrek altını kazanan gelin Miyase oldu.

Detaylar ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 25 OCAK KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLARI?

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Salı günü kayınvalideler ile gelinler arasında, gelinler ile rakipleri arasında sert tartışmalar yaşandı. Gelinler bugün "Kabak Beğendili Tavuk Pirzola" yemeği yaparak kayınvalidelerden en yüksek puanı almaya çalıştı. Yeni gelen yarışmacıların da yarışa dahil olduğu programın bugünkü bölümünde yeni gelin bir kez daha kendini beğendiremedi. Eski gelinler yine puanları toplarken yeni gelin Dilara pek bir varlık gösteremiyor. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı kim aldı, çeyrek kime gitti?

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Puan Durumu Tablosu: 

Damla 18 puan

Yeşim 18 puan

Miyase 17 puan

Dilara 12 puan

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altın kuraya kaldı. Damla ile Yeşim 18 puan alarak birinciliği paylaşınca kura çekimine gidildi. Kura çekimi sonucunda çeyrek altını kazanan gelin belli oldu. 

Kura sonucunda çeyrek altını bugün kazanan gelin Damla oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 24 OCAK KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Pazartesi günü yeni bir haftaya yeni yarışmacıların da katılımıyla başladı. Bu hafta da Nursel Ergin'in sunumuyla ekrana gelen programın yeni konukları Dilara ve Gönül Ağdoğan oldu. Yarışmaya İstanbul'dan katılan gelin ve kayınvalide daha önce da bu yarışmaya katılmış, bir hafta birinci olmuş, 6 gün de günün birincisi olarak çeyrek altın kazanmıştı. Bu nedenle yeni gelen yarışmacılar daha ilk günden özellikleriyle eski yarışmacıları korkutmaya başladı. Gelinler haftanın ilk gününde "Güveçte Oturan Patates" yemeği ile puan kazanmaya çalıştı. Peki, bugün en güzel yemeği hangi gelin yaptı, çeyrek altını kim kazandı, kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Pazartesi Puan Durumu Tablosu:

Miyase 19 puan

Yeşim 17 puan

Damla 16 puan (2 puan ceza aldı) 14 puan

Dilara 8 puan

Yarışmanın bugünkü programında çeyrek altını kazanan gelin ceza almaması halinde Miyase oluyor. Günün sonuncusu ise kendi kayınvalidesi de dahil herkesten 1 puan alan Dilara oldu. Yeni gelin aldığı puanlarla rakiplerinin korkularını boşa çıkarmış oldu. Miyase 19 puan alarak günün birincisi seçildi.

Detaylar Ekleniyor...

21 OCAK GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU, KİM ELENDİ?

21 Ocak Cuma günü Gelinim Mutfakta hafta finaliyle ekrana geldi. Mutfakta bu hafta tam 7 altın bilezik için yarışma düzenlendi. Gelinler, bu hafta kazanmaları halinde 7 bilezik kazanacaklardı. Geçen hafta en son Yeşim ile Miyase altınları bölüşmüş iki bilezik bu haftaya kalmıştı. Gelinler bu hafta mutfakta hafta sonu olduğu için, "Ağlayan Pasta" tatlısı yapıyor.

21 Ocak Gelinim Mutfakta Puan durumu tablosu şöyle: 

Damla 23 puan

Yeşim 16 puan

Damla Yağmur 16 puan

Miyase 7 puan

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını kazanan gelin Damla oldu. 

Haftalık puan tablosu ise şöyle oldu: 

Damla 87 puan

Miyase 76 puan

Yeşim 74 puan

Damla Yağmur 58 puan

Hatfalık Puan Tablosu Şöyle: 

Gelinim Mutfakta haftalık puanlar ise şöyle:

 TABLO  Yeşim  Miyase   Damla   D. Yağmur  
 Pazartesi 10 15 22 13
 Salı 14 20 12 11
 Çarşamba 16 18 14 12
 Perşembe 18 18 16 5
 Cuma 16  7 23 16
 Toplam        

 

GELİNİM MUTFAKTA 20 OCAK KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe günü çeyrek altını kazanan gelinin kim olduğu merak ediliyor. Gelinler bugün mutfakta, "Pofuduk Tavuk" yemeği yaparak kayınvalidelerinden puan almaya çalıştı. 

Gelinim Mutfakta 20 Ocak Puan Durumu Tablosu şöyle:

Yeşim 18 puan

Miyase 18 puan

Damla 16 puan

Damla Yağmur 5 puan

Damla'nın kayınvalidesi Nuray hanımın puanlama yapmadan önceki tablo bu şekildeydi. 

Yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altın kuraya kaldı.

Yeşim ile Miyase'nin kuraya kaldığı yarışmada çekilen kura sonucunda Yeşim çeyrek altını kazandı.

Detaylar ekleniyor... 

GELİNİM MUTFAKTA 19 OCAK KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba günü yeni bir yemek konseptiyle ekrana geldi. Gelinler bir kez daha kendilerine verilen kurallar kapsamında menülerini yaparak başta kendi kayınvalideleri olmak üzere yüksek puanlar almaya çalıştı. Gelinler, mutfağa yeni gelen Damla Yağmur'un da şenlendirmesiyle hareketlilik kazanmış durumda. Nursel Ergin'in sunumunu yapmaya devam ettiği Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün kim birinci oldu? 

Gelinim Mutfakta 19 Ocak Çarşamba puan durumu şöyle: 

Miyase 18 puan

Yeşim 16 puan

Damla 14 puan

Damla Yağmur 12 puan

Nurcan hanım puanlama yapmadan günün birincisi belli olmuştu. 

Yarışmanın bugünkü bölümünde 18 puan alan Miyase çeyrek altını kazanan gelin oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 18 OCAK SALI GÜNÜ KİM BİRİNCİ, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 18 Ocak Salı günü yeni bir gün ve yeni bir yemekle ekrana geldi. Yeni yarışmacının dün dahil olduğu yarışmada heyecanlı anlar yaşanıyor. Çünkü yeni yarışmacı hayli dişli çıktı. 

18 Ocak 2021 Salı Günü Gelinim Mutfakta puanları:

Miyase 20 puan

Yeşim 14 puan

Damla Yağmur 12 puan

Damla 11 puan

Gelinim Mutfakta bugün Miyase 20 puan ile birinci oldu. 

Damla 11 puan ile sonununcu oldu.

Çeyrek altını Miyase kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 17 OCAK KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 17 Ocak Pazartesi günü "Kolay Ev Lazanyası" yapan gelinler kayınvalidelerden puan almaya çalıştı. Yarışmanın yeni hafta ilk bölümünde yeni iki isim de programa dahil oldu. Damla Yağmur ile kayınvalidesi Nurcan hanım bugünkü yeni yarışmacılar oldu. İkili kişilikleriyle programa renk katarken; yeni gelin eski gelinlerin gözünü korkutmaya başladı. Yarışmanın ilk gününde, "Kolay Ev Lazanyası" yemeği yapıldı. Peki, yarışmanın ilk gününde kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 17 Ocak Pazartesi puan durumu:

Damla 22 puan

Miyase 15 puan

Damla Yağmur 13 puan

Yeşim 10 puan

Puanlamanın bu durumuna göre çeyrek altını bugün kazanan gelin Damla oldu. Damla'nın kayınvalidesinin verdiği son puanla ödül kesinleşti.

Geçen Hafta Puan Durumu

GELİNİM MUTFAKTA 14 OCAK KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma günü bir haftayı daha geride bıraktı. Yarışmanın bu haftaki son gününde gelinler bir kez daha eleme potasına düşmemek veya potadan çıkmak için kıyasıya mücadele etti. "Enerji veren kış keki" tatlısı yapan gelinler bugün en yüksek puanı almak için elinden geleni yaptı. Yarışmanın bugünkü bölümünde altın bilezikleri kazanan 6 bilezik bir arada alacaktı; ancak tek kişi kazanmadığı için yine farklı bir tablo ortaya çıktı. Peki, bugün kim kazandı, kim elendi?

İşte Gelinim Mutfakta 14 Ocak puan durumu: 

Damla 17 puan

Miyase 14 puan

Dilek 14 puan

Yeşim 10 puan

Gelinim Mutfakta 14 Ocak çeyrek altını kazanan gelin Damla oldu. 

En düşük puanı ise Yeşim oldu. 

Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı alarak altın bileziği kazanan gelin ise iki gelin oldu.

Damla ve Miyase aynı puan alarak altın bilezikleri paylaştı. 

Bu hafta elenen gelin ise yeni gelen Dilek gelin oldu. 

Dilek gelin ilk geldiğinde yaşı nedeniyle tartışma konusu olmuştu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 13 OCAK KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 13 Ocak günü "Köfteli Orman Kebabı" yemeğini yaparak kayınvalidelerinden en yüksek puanı almaya çalıştı. Yarışmada gelinlerin birbirleriyle tatlı atışmaları devam ederken, eski gelinlerin de olaya karıştığı görülüyor. Bu da eski gelinlerden bazılarının yeniden yarışmaya dahil olabileceği yarumlarına neden oldu. Peki, bugün Gelinim Mutfakta en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altını kim kazandı?

İşte Gelinim Mutfakta 13 Ocak puanları:

Miyase 18 puan

Yeşim 16 puan

Dilek 13 puan

Damla 10 puan

Yarışmanın bugünkü puanlarına göre çeyrek altını Miyase kazandı. En düşük puanı ise 10 puan ile Damla aldı. 

Gelinim Mutfakta haftalık puanlar ise şöyle:

 TABLO  Yeşim  Miyase   Damla   Dilek 
 Pazartesi 8 11 20 19
 Salı 19 16  13 10
 Çarşamba 16 18 19 3
 Perşembe 16 18  10 13
 Cuma        
 Toplam        

 

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 12 OCAK KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 12 Ocak Çarşamba günü bir kez daha kıyasıya bir mücadele yaşanırken; yeni gelin ile eski gelinlerin durumu konusunda enteresan bir gelişme yaşandı. İlk ve ikinci gün yüksek puanlar alarak dikkatleri üzerine çeken Dilek gelin, yarışmanın bugünkü bölümünde beklenen performansı ortaya koyamadı. Kendi kayınvalidesi de dahil olmak üzere herkesten bir alan Dilek hanım, sunucudan da bir puan aldı. Öte yandan çeyrekleri toplamaya devam eden Yeşim ise bugün de yine rakiplerini gerilerde bırakarak yüksek puan almayı başardı. "Etli Sultan Kebabı" yapan gelinler, yaptıkları yemekle en yüksek puanı kapmaya çalıştı. Peki, bugün kim kaç puan alabildi, çeyrek altın kimin oldu?

İşte Gelinim Mutfakta 12 Ocak Çarşamba puanları: 

Damla 19 puan

Miyase 18 puan

Yeşim 16 puan

Dilek 3 puan

Miyase'nin kayınvalidesi Sevilay hanım puan kullanmadan yarışmanın birincisi belli oldu. Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı şimdiden Damla aldı. Bugün çeyrek altını kazanan gelin de Damla oldu.

Dilek bugün de 2 puan ceza alarak 3 puanda kaldı. Dün de 4 puan ceza almıştı.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU 11 OCAK?

Gelinim Mutfakta 11 Ocak Salı günü bir kez daha Nursel Ergin'in sunumuyla ekrana geldi. Üç hafta üst üste yarışmayı sunan Nursel Ergin'in bundan sonra yarışmayı sunacağı tahmin edilirken; yarışmaya dahil olan yeni isimler de sürpriz yaptı. Çünkü daha ilk gününden en yüksek ikinci puanı alan yeni gelin eski gelinlerin gözünü korkutmuştu. Eski gelinler, yeni gelinin çok yaşlı ve tecrübeli olduğunu belirterek bunun kendileri için adaletsizlik teşkil edeceğini söylemişlerdi; ancak tartışmaların büyümesini Nursel Ergin engellemişti. Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler "Fellah Köfte" isimli yemeği yaparak puan kazanmaya çalıştı. Peki, bugün en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altın kazanan gelin kim?

11 Ocak Gelinim Mutfakta puanları şöyle: 

Yeşim 19 puan

Miyase 16 puan

Damla 13 puan

Dilek 10 puan (Dilek hanım 4 puan ceza aldığı için puanı 14'ten 10'a düştü.)

Gelinim Mutfakta bugün en yüksek puanı alan alarak çeyrek altın kazanan gelin Yeşim oldu.

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu Tablosu 12 Ocak 2021 Çarşamba günü itibariyle: 

 TABLO  Yeşim  Miyase   Damla   Dilek 
 Pazartesi 8 11 20 19
 Salı  19 16   13  10
 Çarşamba  16  18  19  3
 Perşembe        
 Cuma        
 Toplam        

 

GELİNİM MUTFAKTA 10 OCAK KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 10 Ocak Pazartesi yeni bir haftaya başladı. Yarışmanın ilk haftasında iki yeni isim yarışmaya dahil oldu. Hatice ve gelini Dilek hanım yeni haftanın yeni yarışmacıları oldu. "Tavuk Wellington" yemeği yapan gelinleri kayınvalidelerinden en yüksek puanı almaya çalışırken, yarışmaya yeni katılan Dilek gelin herkesin tozunu attırdı. Yeni gelen gelinin ilk günden itibaren yüksek puanlar alması eski gelinlerin moralini bozdu. Yeşim ve Damla'nın sert konuşmalarla kayınvalidelerine çıkışması tepkiler çekti. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim kazandı, çeyrek altını hangi gelin aldı?

10 Ocak Gelinim Mutfakta puanları: 

Damla 20 puan

Dilek 19 puan

Miyase 11 puan

Yeşim 8 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde Damla en yüksek puanı alarak çeyrek altın kazanan gelin oldu.

Yarışmada Damla'nın kayınvalidesi Nuray hanımın kullandığı son puan etkili oldu ve tüm dengeleri değiştirdi.

Nuray hanım puan kullanmadan önce 18 puan ile yeni gelin Dilek birinci sırada yer alıyordu. 

Detaylar Ekleniyor...

Geçen Haftanın Puanları:

GELİNİM MUTFAKTA KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma günü itibariyle hafta finali düzenleniyor. Haftanın son gününde artık kozlar paylaşılıyor. Hafta boyunca alınan puanlarla hafta birincisi olup altın bilezikleri kazanan gelin ile en düşük puanları toplayarak mutfağa veda edecek olan gelin belli oldu. Peki, bu hafta kim gidiyor, kim kalıyor? Yani kim kazandı, kim elendi?

Haftanın son gününde yapılan oylamada altın bilezikleri kazanan gelinler belli oldu. 

Buna göre 79'ar puan alan Yeşim ile Damla birinciliği paylaştı.

İki gelin kendilerine sunulan seçeneklerden bölüşmeyi kabul ederek, bilezikleri ikişer böldü. Bir bilezik de haftaya kaldı. 

Haftanın bugünkü bölümünde elenen ismi ise en düşük puanı alan Yeliz oldu. 

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim kazandı kim elendi 7 Ocak Cuma puan durumu tablosu?
Gelinim Mutfakta 7 Ocak puan durumu

 

Detaylar Ekleniyor...

6 OCAK GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı. Gelin kayınvalidelerin tatlı atışmalarına sahne olan bugünkü bölümde de yine kıyasıya bir rekabet yaşandı. Gelinler, Arnavut Pilavı olarak bilinen "Mişöriz" yemeğini yaparak kayınvalidelerinden en yüksek puanı almaya çalıştı. Peki, bugün en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altını kazanan gelin kim oldu?

6 Ocak Gelinim Mutfakta puan durumu şöyle: 

Miyase 19 puan

Yeşim 18 puan

Damla 16 puan

Yeliz 8 puan

Beyhan hanım henüz puan vermeden durum bu şekildeydi. 

Beyhan hanım gelini Yeşim'e 3 puan verdi; ancak dengeleri değiştiremedi.

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını kazanan gelin Miyase oldu.

Böylece bu hafta çeyrek altınların ikisini Miyase ikisini de Yeşim almış oldu.

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu 6 Ocak Perşembe çeyrek altını kim kazandı, puan durumu?
Gelinim Mutfakta kim birinci oldu 6 Ocak Perşembe puan durumu

 

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 5 OCAK ÇARŞAMBA GÜNÜ KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 5 Ocak Çarşamba günü çeyrek altını kazanan gelin belli oldu. Dün Miyase'nin kazandığı altını bugün çeyrek altını Yeşim kazandı. Peki, gelinler bugün kaç puan aldı. Hafftanın ortasına gelinirken, gelinler de puanlarına puan eklemeye devam ediyor. Yeşim, Damla, Miyase ve Yeliz gelinin birbiriyle rekabetine kayınvalideler de kulislerden eşlik ediyor. Gelinen noktada hemen hemen bütün gelinler birbirine denk puanlar almış görünüyor. Peki, 5 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta bugünkü puanlar şöyle: 

Yeşim 18 puan ile birinci oldu. 

Damla 16 puan

Miyase 16 puan

Yeliz ise 9 puan alarak günün sonuncusu oldu.

Yeşim bu puanla günün çeyrek altın kazanan gelini oldu.

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu 5 Ocak Çarşamba çeyrek altını kim kazandı, puan durumu?
Gelinim Mutfakta kim birinci oldu 5 Ocak Çarşamba çeyrek altını kim kazandı, puan durumu?

 

GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU 4 OCAK SALI PUANLARI?

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı günü yarışan gelinler bir kez daha kıyasıya bir mücadeleye imza attılar. Yeni gelen gelinin ilk günden yüksek puan alması eski gelinlerin gözünü korkuttu. Yeni gelin Yeliz, ilk günden ikinci oldu. Hatta çeyrek altını kazanan gelinin hemen ardından geldi. Yarışmanın bugünkü konseptinde "Spagetti Keki" yemeği yapıldı. Gelinleri tabii ki öncelikle kendi kayınvalidelerinden akabinde ise diğer kayınvalidelerden en yüksek puanı alarak haftanın ikinci gününde avantaj elde etmek istiyor. Peki, bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı? 

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı günkü puanları şöyle: 

Miyase 15 puan

Damla 15 puan

Yeliz 13 puan 

Yeşim 13 puan 

Miyase'nin kayınvalidesi Sevilay en son puanlama yapan isim oldu. Onun da puanlamasıyla birlikte kimin çeyrek altın kazandığı belli oluyordu; ancak verdiği puanlar Miyase ile Damla'nın eşit puan almasına neden oldu. Hal böyle olunca da ikili çeyrek altın için kuraya gitmek zorunda kaldı.

Çekilen kura sonucunda çeyrek altını bugün kazanan gelin belli oldu.

Çeyrek altını kazanan gelin Miyase oldu.

Detaylar Birazdan Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 3 OCAK 2022 KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 3 Ocak Pazartesi günü kim birinci oldu sorusunun cevabı belli oldu. Gelin ve kayınvalidelerinin yeni bir haftaya başladığı programın bugünkü bölümünü de bir kez daha Nursel Ergin sunuyor. Programın ilk bölümüne yeni iki isim daha katıldı. Yeni katılan isimler Yeliz gelin ile kayınvalidesi Ayfer hanım oldu. Gelinler ve kaynanalar yerlerini aldıktan sonra günün konsepti de belli oldu. Gelinler bugün "Humuslu Kuzu" yemeği yaparak kayınvalidelerden yüksek puan almaya çalıştı. Peki, haftanın ilk gününde bugün kim birinci oldu, kim kazandı, çeyrek altını hangi geline gitti?

Gelinim Mutfakta yeni yılın ilk programı yani 3 Ocak 2022 Pazartesi günkü bölümün puanları şöyle:

Yeşim 19 puan

Yeliz 16 puan

Miyase 14

Damla 11 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde Beyhan hanım henüz puanlama yapmadan bile gelini Yeşim hahınm çeyrek altını garantiledi. Çünkü en dört kişinin oylamasıyla 16 puan aldığı ve en yakını rakiplerine 5 puan fark attı. Ceza almaması halinde çeyrek altını garanti etmiş durumda. Yani bugün çeyrek altını Yeşim kazandı diyebiliriz.

Beyhan hanım son tadımı yapan kayınvalide oldu; ancak gelini Yeşim'in tabağını bulamadı. Buna rağmen 3 Ocak 2022 Pazartesi günü çeyrek altın kazanan gelini Yeşim oldu.

Detaylar Ekleniyor...

Gelinim Mutfakta 7 Ocak haftalık puanları şöyle: 

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim kazandı kim elendi 7 Ocak Cuma puan durumu tablosu?
Gelinim Mutfakt 7 Ocak puan tablosu

 

Geçen Haftanın Puan Durumu:

GELİNİM MUTFAKTA 31 ARALIK CUMA KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma günü hafta finali düzenlendi. Hafta finalinde en yüksek alan gelinler ile en düşük puanı alan gelinler belli oluyor; kazanan ve elenen belli oluyor. Yarışmanın son gününde gelinler nefeslerini tutarak verilen puanları izledi. Gelinler bugün "Yılbaşı Perdesi" isimli yemeği yaparak puan kapmaya çalıştı. Yarışmanın bugünkü bölümünü de yine Nursel Ergin sunuyordu. Yarışmanın bugünkü bölümünde neler oldu, kim elendi, kim kaldı, çeyrek altını kim aldı, altın bilezikleri kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma günkü puanlar şöyle: 

Miyase 20 puan

Yeşim 17 puan

Damla 11 puan

Deniz 10 puan

Verilen puanlara göre 31 Aralık Cuma günü çeyrek altını kazanan gelin Miyase oldu. 

Bugün en düşük puanı alan gelin ise Deniz oldu. 

Detaylar Geliyor...

GELİNİM MUTFAKTA 30 ARALIK PERŞEMBE KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 30 Aralık 2021 Perşembe günü yani hafta finaline bir gün kala yine büyük bir heyecan hakimdi. Gelinler, haftanın dördüncü gününde aldıkları puanlara yeni ve yüksek puanlar eklemek için kıyasıya mücadele ederken, eleme potasına düşmemek için de elinden geleni yapmaya çalışıyor. Mutfakta bugün "Elmalım" isimli yemeği yapan gelinler, kayınvalidelerinin öncelikli olmak üzere bütün kaynanlardan yüksek puan almaya çalıştı. Peki, bugün en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altını kazanan gelin kim?

Gelinim Mutfakta 30 Aralık Perşembe günkü puanlar şöyle:

Damla 19 puan

Miyase 18 puan

Yeşim 16 puan

Deniz 9 puan

Şu ana kadarki verilere göre bugün çeyrek altını kazanan gelin Damla oldu.

Haftalık puanlar en altta.

Detaylar Ekleniyor...

29 ARALIK GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR?

29 Aralık Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler haftanın üçüncü olması nedeniyle daha bir dikkatli yarışıyor. Çünkü hafta finaline iki gün kalıyor. Bugünü iyi bir puanla geçirmek hafta finali gününde avantaj elde etmek anlamına geliyor. Gelinler, bugün kendilerine verilen konseptle kayınvalidelerinden en yüksek puanı almaya çalışacaklar. Gelinlerin bugün yapıtğı yemek ise "Çiğ Mantı" yemeği oldu. Peki, bugün gelinlerden hangisi birinci oldu, çeyrek altını kazanan gelin kim oldu?

29 Aralık Gelinim Mutfakta puanları şöyle oldu:

Damla 20 puan

Deniz 12 puan

Miyase 14 puan

Yeşim 7 puan

Sevilay hanım henüz puan vermediği halde 29 Aralık Çarşamba gününün çeyrek altın kazanan gelini kesinleşti. Bugün çeyrek altını kazanan gelin Damla oldu.

Sevilay hanımın oylaması da sonuçları değiştirmedi. Kazanan isim Damla oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 28 ARALIK 2021 SALI KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Salı günü yarışan gelinler bir kez daha kıyasıya mücadele etti. Nursel Ergin'in sunumuna devam ettiği yarışmaya bildiğiniz gibi bu hafta iki yeni isim dahil olmuştu. Ancak gelen isimlerin işi son derece zor. Çünkü eski gelinlerin tamamı yeni geline karşı cephe almış durumda. Yeni gelinin hem tecrübeli hem de hamarat olan eski gelinlerin karşısında varlık gösterip gösterecemeyeceği merak ediliyor. Öte yandan gelinler bugün "Kabak Kaplama" yemeği yaptılar. Peki, bugün birinci olup çeyrek altınları kazanan gelin kim oldu?

Yeşim 19 puan

Miyase 18 puan

Damla 11 puan

Deniz 10 puan

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını kazanan gelin Yeşim oldu.

Detaylar Ekleniyor...

27 ARALIK GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

27 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı. Gelinler haftanın ilk gününde sahneye, "Atomlu Bal Kabağı" yemeğiyle sahneye çıktı. Deniz gelin ile kayınvalidesi Ayşe hanımın yeni katıldığı yarışma yeni bir haftanın ilk gününü yaşıyor. Bu hafta Nursel Ergin'in sunumunu yaptığı yarışmada yeni keyifli ve eğlenceli anlar yaşandı. Peki, bugün en iyi yemeği yaparak kayınvalidelerden yüksek puan alan gelinler kimler oldu? Hangi gelin çeyrek altını aldı?

Gelinim Mutfakta 27 Aralık puanları şöyle: 

Miyase 22 puan

Deniz 14 puan

Damla 14 puan

Yeşim 7 puan

Çeyrek altını bugün kazanan gelin Miyase oldu.

Gelinim Mutfakta bu haftanın puanları: 

 TABLO  Yeşim  Miyase   Damla   Deniz 
 Pazartesi  7 22 14  14
 Salı 19 18  11 10
 Çarşamba  7 14  20 12
 Perşembe 16 18 19  9
 Cuma 17 20 11 10 

 

Puanlama sonucunda en yüksek puanları toplayan gelin Miyase oldu. Miyase bugün altın bilezikleri kazanan gelin oldu.

Yarışmaya başvurmak isteyenler ise şu adresten ulaşabilir:

GELİNİM MUTFAKTA CANLI İZLE: