Gazeteler keyfi oku; 21 Haziran 2021 Pazartesi Gazete Manşetleri bugünkü başlıklar

Gazeteler keyfi gazete oku gazetelerin bugünkü manşetleri; Gazetelerin 21 Haziran 2021 Pazartesi günü çıkan manşetlerinde hangi haberler var, hangi gazete hangi konuyu öne çıkardı. Sözcü, Yeni Şafak, Cumhuriyet ve Karar gazetelerinin manşetlerinde hangi haberler vardı? İşte günün gazete manşetleri

Google Haberlere Abone ol

Gazeteler keyfi gazete oku gazetelerin bugünkü manşetleri 21 Haziran 2021 Pazartesi günü yayınlanan gazetelerin manşetlerinde hangi konular öne çıktı, hangi gazete hangi konuyu manşetine taşıdı? Gazetelerin bugünkü manşetlerinde neler vardı? Sözcü gazetesi manşetinde ne vardı? Yeni Şafak hangi manşetle çıktı?

Gazete manşetleri
Gazete manşetleri

 

Akşam gazetesi bugünkü manşetine, "Babalık ve evlatlık 4 kuşak" başlığını atarak çıktı. Gazete, haberin özetinde, "Babaannesi ve babası gibi kendisi de evlatlık olan Muammer Yalçın, birini evlat edindiği, diğerine de koruyuculuk yaptığı 2 çocuğun hayatına dokundu" şeklinde yazdı.

Sözcü gazetesi 21 Haziran Pazartesi günkü manşetinde, "Müdüre 11 maaş, danışmanına 5 maaş" başlığıyla çıktı. Sözcü gazetesi haberin özetinde ise, "Çift maaşlı, üç maaşlı derken Tarım Kredi Kooperatifleri Genel müdürü Fahrettin Poyraz ile yardımcısı olan Davut Arpa'nın aldıkları beşer, onar maaş pes dedirtti" şeklinde iddialarda bulundu.

Yeni Şafak gazetesi ise bugünkü manşetinde, "90'ları geri getiremezsiniz" başlığını attı. Gazete, haberin spot kısmında ise, "Sandık dışı iktidar arayışında olan bazı muhalefet partileri, Türkiye'nin 1990'lardaki karanlık günlere dönmesiyle başarıya ulaşacaklarına inanıyor. Bir çete liderinin iddiaları ve 90'lardaki bazı aktörlerin yeniden sahneye çağrılmasından sonra siyasi cinayet ve kaos beklentileri de var. Ancak o eski Türkiye çok gerilerde kaldı" şeklinde yazdı.

BUGÜNKÜ MANŞETLERİN TÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

 


 

Yorumlar