Gazeteler keyfi oku; 11 Haziran 2021 Cuma Gazete Manşetleri bugünkü başlıklar

Gazeteler keyfi gazete oku gazetelerin bugünkü manşetleri; Gazetelerin 11 Haziran 2021 Cuma günü çıkan manşetlerinde hangi haberler var, hangi gazete hangi konuyu öne çıkardı. Sözcü, Yeni Şafak, Cumhuriyet ve Karar gazetelerinin manşetlerinde hangi haberler vardı? İşte günün gazete manşetleri

Google Haberlere Abone ol

Gazeteler keyfi gazete oku gazetelerin bugünkü manşetleri 11 Haziran 2021 Cuma günü yayınlanan gazetelerin manşetlerinde hangi konular öne çıktı, hangi gazete hangi konuyu manşetine taşıdı? Gazetelerin bugünkü manşetlerinde neler vardı? Sözcü gazetesi manşetinde ne vardı? Yeni Şafak hangi manşetle çıktı?

BUGÜNKÜ MANŞETLERİN TÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

Akşam gazetesi bugünkü manşetini Cumhurbaşkanı Erdğan'ın dünkü grup toplantısında yaptığı konuşmaya ayırdı. Gazete başlık olarak ise, "FETÖ'cüler ve PKK'lılar gibi alıp getiririz" sözlerini kullandı.

Sözcü Gazetesi bugünkü manşetini Cumhurbaşkanı Erdğan'ın Meral Akşener hakkındaki açıklamalarına ayırdı.

Yeni Şafak gazetesi ise bugünkü manşetini 27 Mayıs askeri darbesinin yıl dönümü vesilesiyle 1960'ta yaşananlara ayırdı.

Akşam gazetesi 21 Mayıs 2021 Cuma günkü manşetinde "Darısı başımıza" başlığını kullanarak New York'un yüzde 43 aşılama ile normalleşmeye geçtiğini yazdı.

Sözcü gazetesi 21 Mayıs Cuma günkü manşetinde, "Peker'den ayda 10 bin dolar alan siyasetçi kim?" başlığını kullandı.

ESKİ MANŞETLER

Akşam gazetesi bugünkü manşetinde, "Siz önce aynaya bakın" başlığıyla çıkarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın soykırım iftiralarına karşı konuşmasına yer verdi.

Sözcü Gazetesi bugünkü manşetini İBB ile bazı ilçe belediyeleri arasındaki "büfe" kavgalarını manşetine taşıdı.

Yeni Şafak gazetesi bugün, "17 gün tam kapanma" başlığıyla çıktı. Gazete, koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan kararlara yer verdi.

26 Nisan Manşetleri:

"ABD son kozunu kullandı" manşetiyle çıkan Akşam gazetesi, Jo Biden'ın 1915 olaylarıyla ilgili açıklamasına yönelik uzmanlar tarafından yapılan değerlendirmeleri manşetinden verdi.

Cumhuriyet Gazetesi, "Dış politikada 'al gülüm ver gülüm' olmuyor" manşetiyle çıkarak uzmanların bu konudaki görüşlerine yer verildi. Gazete, Emekli Büyükelçi Ümit Pamir'in yorumlarına yer verdi.

Sözcü gazetesi bugünkü manşetinde "Tepki böyle olur" başlığıyla çıktı. Gazete, ABD ile 1975 yılında yaşanan krizde Türkiye'nin üslere el koyma kararlarını manşetten vererek bir kez daha ABD'ye bu şekilde tepki verilmesi gerektiğini savundu.

Yeni Şafak Gazetesi 26 Nisan Pazartesi günkü manşetinde "ABD her zaman düşmanlarımızın yanında oldu" başlığıyla çıktı. Gazete, ABD'nin şu ana kadar Türkiye düşmanlarıyla yaptığı işbirliklerine tek tek yer verdi.

Yorumlar