Ferhat ile Şirin dizisi Ferhat kimdir

Ferhat ile Şirin dizisi Ferhat kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir? sorularının yanıtı vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, Ferhat ile Şirin dizisi Ferhat kimdir?

Google Haberlere Abone ol

Ferhat ile Şirin dizisi Ferhat kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir? sorularının yanıtı vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, Ferhat ile Şirin dizisi Ferhat kimdir?

FERHAT İLE ŞİRİN, FERHAT KİMDİR?

FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Ferhat ile Şirin dizisinin başrollerinden Ferhat merak ediyor. Ferhat ile Şirin dizisinde Ferhat'ı Tolga Sarıtaş canlandırmaktadır. Marangoz olan Ferhat, baba bildiği salim tarafından yetiştirilmiş, onun gibi marangoz ve oymacılıkta usta bir isimdir. Yaptığı işlerle şehirde ismi duyulan Ferhat, lisanslı bir boksördür. Bunu da baba bildiği Salim'den öğrenmiştir. Kitap okumayı seven Ferhat'ın başucunda her zaman ilim ve şiir kitapları bulunmaktadır. Ferhat'ın yolu hiç beklemediği anda hem karanlığa hem de aşka çıkar. Şirin ile büyük bir aşk yaşayacak olan Ferhat'ın karşısında duracak biri vardır. O da Şirin ablası Banu'dur. Çünkü hayatında aşkı tatmamış olan Banu, Ferhat'a aşık olmuştur. 

TOLGA SARITAŞ KİMDİR?

Aslen Sivas'lı olan Tolga Sarıtaş, 1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Halil Akkant Lisesinde orta öğretim eğitimini tamamlayan Sarıtaş, Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı'nda bir çok oyunda sahne aldı. Sarıtaş, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İletişim Fakültesi'nde eğitimini sürdürmektedir. Öte yandan Sarıtaş daha önce Omega adlı bir müzik grubunda baterist ve gitaristlik yapmıştır. 

Bahtı Kara filmi ile ilk oyunculuk deneyimini 2009 yılında yaşayan Sarıtaş, daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir olarak oynadı. Sarıtaş'ın yıldızı bu dizideki rolü ile parladı. Güneşin Kızları dizisinde ilk kez başrol oynayan Sarıtaş, yayınlandığı tarihlerde büyük beğeni toplayan Söz adlı dizide Üsteğmen Yavuz karakterinde oynamıştır.

Yorumlar