Doya Doya Moda başvuru formu ve iletişim bilgileri

Doya Doya Moda yarışmasına başvuru yapmak isteyenler internet ve iletişim adreslerini kullanarak başvuru yapabilirler. Katılım için başvuru formunu doldurmak gerekiyor.

Google Haberlere Abone ol

Doya Doya Moda başvuru yapmak isteyen modelistler katılım formu ve başvuru yollarını arıyor. Yarışmaya katılım sağlayabilmek için öncelikle başvuru yapmak gerekiyor. Peki, Doya Doya Moda başvuru yapmak nereden mümkün? Başvuru formu veya katılım formu nereden temin edilebilir? Doya Doya Moda WhatsApp hattı üzerinden başvuru yapmak mümkün mü? İşte bütün bu soruların cevapları: 

Doya Doya Moda yarışmasına başvuru yapabilmek için öncelikle başvuru yollarının ne olduğunu öğrenmek gerekiyor. İşte o yollar:

Biricincisi;

Başvuru yollarından birincisi web sitesi adresidir. Bunun için Doyadoyamoda.biz isimli web sitesi kullanılmalıdır. Bu web sitesine giriş yaptığınız gibi karşınıza zaten Doya Doya Moda başvuru formu çıkıyor. Yarışmaya katılım sağlayabilmek için Doya Doya Moda katılım formu eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır.

İkincisi;

Başvuru yollarından ikisincisi ise mail adresi yoluyla başvuru yapmaktır. Bunun için de talya@talyaproduksiyon.com mail adresi üzerinden CV'yi doldurup göndermektir.

Doya Doya Moda'nın Twitter hesabı şöyle: twitter.com/doyadoyamodatv8

Doya Doya Moda Instagram hesabı ise şöyle: /doyadoyamoda

 

Yorumlar

Güler çevik Ben 44 bedenim tarzlıgı severim 65 yasındayim giyinmeyi ve modayı takip eden kisiyim katilmam istetim kabul buyurursanız sevgiler
Gınin Şu elenmesin
Ülkü Smsmmwkaks
Ulkü Çokseviyorumsizi
Dilek Vhatsap. Tlf no varsa ulasamiyorum ucretsiz cilt bakimi yapiyormusunuz ihtiyacim var