Doya Doya Moda başvuru formu ve iletişim bilgileri

Doya Doya Moda yarışmasına başvuru yapmak isteyenler internet ve iletişim adreslerini kullanarak başvuru yapabilirler. Katılım için başvuru formunu doldurmak gerekiyor.

Google Haberlere Abone ol

Doya Doya Moda başvuru yapmak isteyen modelistler katılım formu ve başvuru yollarını arıyor. Yarışmaya katılım sağlayabilmek için öncelikle başvuru yapmak gerekiyor. Peki, Doya Doya Moda başvuru yapmak nereden mümkün? Başvuru formu veya katılım formu nereden temin edilebilir? Doya Doya Moda WhatsApp hattı üzerinden başvuru yapmak mümkün mü? İşte bütün bu soruların cevapları: 

Doya Doya Moda yarışmasına başvuru yapabilmek için öncelikle başvuru yollarının ne olduğunu öğrenmek gerekiyor. İşte o yollar:

Biricincisi;

Başvuru yollarından birincisi web sitesi adresidir. Bunun için Doyadoyamoda.biz isimli web sitesi kullanılmalıdır. Bu web sitesine giriş yaptığınız gibi karşınıza zaten Doya Doya Moda başvuru formu çıkıyor. Yarışmaya katılım sağlayabilmek için Doya Doya Moda katılım formu eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır.

İkincisi;

Başvuru yollarından ikisincisi ise mail adresi yoluyla başvuru yapmaktır. Bunun için de talya@talyaproduksiyon.com mail adresi üzerinden CV'yi doldurup göndermektir.

Doya Doya Moda'nın Twitter hesabı şöyle: twitter.com/doyadoyamodatv8

Doya Doya Moda Instagram hesabı ise şöyle: /doyadoyamoda

 

Yorumlar

emine oz bu programda yalnizca kıyafet degil.zarafette öğretmelisiniz .gülşah saracoğlu neden erkek gibi oturuyor sevgilet
Akbibi Ceylan MERHABA.Ben Akbibi Aygül Hatice Ceylan 54 yas.Türkmenistanli.Türk Vatsndaşi.Doktor.42-44 beden.Sizin programi cok seviyorum.Şişlide oturyorum.Geri donersrniz cok cok mutlu olurum.Sevgiler Saygilar Aygül.
Aysun kıvrak Doya doya modaya yarışmak istiyorum
ÖZLEM VARLI 20 subatta evlilik yıldönümümuz nolur peruga cok ihtiyacim var bana bitane hediye edermisiniz
ÖZLEM VARLI Operuktan bana bitane hediye edermisiniz