Doya Doya Moda 19 Mayıs Puan Tablosu

Doya Doya Moda 19 Mayıs Salı günü haftanın ikinci günü ile ekranlardaki yerini aldı. Büyük beden yarışmacılarıyla ekranlara renk katan yarışma başladı. Peki, Doya Doya Moda 19 Mayıs Puan durumu nasıl oldu? İşte detaylar

Google Haberlere Abone ol

Doya Doya Moda 19 Mayıs Salı günü haftanın ikinci günü ile ekranlara geldi.  Dün Serbest Jean şıklığı ile kombinleri tamamlayan yarışmacılar jüri üylerinden yksek not almaya çalıştı. Dün en yüksek puanı alan yarışmacı 13 puanla Sündüz oldu. Sündüz'ün giydiği jean ve üzerine giydiği bluz jüri tarafından beğenildi. En düşük puanı alan büyük beden yarışmacı ise geçen hafta yarışmaya yeni katılan Tuğçe oldu. Tuğçe ayrıca kuliste konuştukları ile jüri üyelerinin tepkisini üzerinde topladı. Yaptığı kombini de son anda değiştiren Tuğçe bir önceki kombini tekrar giymesi için sahneden gönderildi. Bugün Tuğçe'nin kombni yine olay oldu. Yarışmayı bırakıp gitmek isteyen Tuğçe jüri tarafından durduruldu. Ancak ağlayarak podyumu terk eden Tuğçe dış sesin iknası ile tekrar sahneye döndü.

Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu'nun jüri üyeliğini yaptığı yarışmada 7 büyük beden yarışmacı en yüksek puanları alarak haftanın finalinde birinci olmak için yarışıyor. Hafta finalinde yani Cuma günü birinci olan yarışmacı bir altın kolyenin sahibi oluyor. Geçen hafta birinci olarak altın kolyeyi alan isim Hanzade olmuştu. Peki, Doya Doya Moda 19 Mayıs Puan Durumu nasıl oldu, kim birinci oldu, puan tablosu nasıl şekillendi? Bugün hangi yarışmacı birinci oldu?

Bilindiği gibi Doya Doya Moda yarışmasında bulunan yedi büyük beden yarışmacı kilolarını en iyi kamufle edecek şekilde, belirlenen konsepte uygun şık bir kıyafet tercih etmek zorunda. Seçtiklere kıyafetlere göre, saç, makyaj ve aksesuar tercihi de yapmak zorunda olan yarışmacılar günün sonunda yaptıkları kombinler ile jüri üyelerinden en yüksek puanı almaya çalışıyorlar. Hafta içi puanlar 15 tam puan üzerinden değerlenidirilirken hafta finalinde yani cuma günü ie 30 tam puan üzerinden değerlendiriliyor. Ve alınan tüm puanlar neticesinde birinci olan Doya Doya Moda yarışmacısı altın kolyenin sahibi oluyor ve sonuncu olan ise eleme potasına düşerek jüri üyesi Kemal Doğulu'nun ilanı ile eleniyor ya da yarışmaya devam ediyor. 

Hafta içi alınan puanlar hafta finalinde birinci olacak yarışmacıyı belirlemede önemli rol oynuyor.

DOYA DOYA MODA 19 MAYIS PUAN TABLOSU

Doya Doya Moda 19 Mayıs günü yarışan büyük beden yarışmacılarının jüri üyelerinden aldığı puanlar aşağıdaki tabloda verilmiştir. Bugünün konsepti 'Jean Şıklığı'. 

19 Mayıs puan tablosu ise şu şekilde:

Gamze 6
Su 15
Betül 15
Emel 4
Hanzade 5
Sündüz 8
Tuğçe 3

 

18 Mayıs puan tablosu: 

Gamze  6
Su  11
Betül  12
Emel  7
Hanzade  8
Sündüz  13
Tuğçe  3


DÜN NELER OLDU?

Yarışmacıların dünkü kombinleri ve aldıkları puanlar şu şekilde oldu:

Sündüz kombini

Betül kombini

Hanzade kombin

Su kombin

Tuğçe kombin

Gamze

Emel kombin

DOYA DOYA MODA 19 MAYIS SALI FRAGMANI 

Doya Doya Moda 127. Bölüm Fragmanı şöyle:

Yorumlar