Doya Doya Moda 16 Haziran Puan Durumu

Doya Doya Moda yarışmasının 16 Haziran Salı puan durumu belli oldu. Geçen hafta birinci olup kolyeyi alan isim Betül odu. Eleme potasına ise Zeynep ve Hanzade girdi. Doya Doya Moda 16 Haziran puan tablosunu yazımızda bulabilirsiniz.

Google Haberlere Abone ol

Doya Doya Moda 16 Haziran Salı puanları belli oldu. Geçen hafta Betül 79 puan alarak açık ara birinci oldu. Elenen isim ise geldikleri gibi giderler kervanına katılan Zeynep oldu. Yeni katılan isim ise Büşra Koçak oldu. Koronavirüs salgın sebebi ile uzun süredir ekranlarda olamayan Uğurkan Erze virüs salgınının azalması ve 65 yaş üzeri kişilerin sokağa çıkma yasağının kalkmasından sonra ekranlara geri döndü. Doya Doya Moda jüri üyeleri Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez tam kadro bir şekilde yeniden ekranlarda. 

Doya Doya Moda 16 Haziran Salı günü yeni bir haftaya merhaba dedi. Büyük finale az zaman kala yarışmada soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor. Betül ve Su arasında yaşanan gerginlik hala durulmadı. Doya Doya Moda 16 Haziran puan durumu birazdan belli olacak.

DOYA DOYA MODA 16 HAZİRAN PUAN DURUMU

Program 16 Haziran Salı günü haftanın ikinci gününde. Geçen hafta elenen ismin yerine yeni bir büyük beden yarışmacı dahil oldu. Doya Doya Moda yarışmacılarına meydan okuyarak giriş yapan isim, güneşimle sizi aydınlatmaya geldim diyerek yarışmaya iddialı bir giriş yaptı. Geçen hafta, yarışmanın en düşük puanını alan Zeynep oldu. Zeynep henüz yeni katıldığı yarışmada elendi. Birinci olan isim ise açık ara puanla Betül oldu. Betül 79 puan alarak kolyeyi kazandı. İşte 16 Haziran Doya Doya Moda Puan Tablosu birazdan netleşecek. 

Doya Doya Moda puan durumu

İşte bu hafta 16 Haziran puanları:

TABLO  Sündüz   Hanzade   Gamze   Su   Betül   Emel   Büşra 
Pazartesi  10  19  5 11   13
Salı              
Çarşamba               
Perşembe              
Cuma              
TOPLAM  10  19  5  5  11  13  6


GEÇEN HAFTANIN PUAN TABLOSU

Geçen haftanın puan tablosu şöyle olmuştu:

TABLO  Sündüz   Hanzade   Gamze   Su   Betül   Emel   Zeynep 
Pazartesi  4  8  4 10   14  7  6
Salı  12  13  3  3  14  5  3
Çarşamba   12  4  6  6  10  3  3
Perşembe  7  7  12  4  3
Cuma  17  13  28  20  29  27  6
TOPLAM  52  42  44 46  79  46  21


Doya Doya Moda yarışmasına katılan isimlerin büyük beden olması gerekiyor. En düşük 42 beden olması gereken modeller, kendilerine tanınan günlük bütçeler kapsamında, en şık model olmaya çalışacaklar. Bunu yaparken, kendilerine söylenen konsept sınırları dahilinde hareket etmeleri gerekiyor. Günlük puanlama yapılan yarışmada, hafta finalinde birinci ve elenen isimler belirleniyor. Birinciye ödül veriliyor. Sonuncu ise eleniyor. Yarışmada dört jüri üyesi bulunuyor. Jüri üyelerinin verdiği puanlar sıralamada baz alınıyor.

DOYA DOYA MODA 147. BÖLÜM FRAGMANI

 

Yorumlar