Doya Doya Moda 15 Mayıs Cuma kim kazandı, puanlar

Doya Doya Moda büyük beden yarışmacıları ile ekranlara geldi. Doya Doya Moda jüri üyeleri Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever ile birlikte modanın kalbi bugün yine Doya Doya Moda'da atıyor. Doya Doya Moda 15 Mayıs Cuma puan durumu merak konusu oldu. İşte detaylar

Google Haberlere Abone ol

Doya Doya Moda 15 Mayıs kim kazandı, puan durumu merak ediliyor. Peki Doya Doya Moda 15 Mayıs puan durumu ne oldu, kim kazandı, kim elendi? Bu hafta finalinde kolyeyi alacak yarışmacının kim olduğu merakla bekleniyor. Doya Doya Moda yarışmacıları büyük bir beğeni ile takip edilmeye devam ediyor.

Doya Doya Moda toplam puanlar Kemal Doğulu tarafından yarışmacılarla paylaşıldıktan sonra haftanın birincisi belli olacak. Doya Doya Moda kim birinci oldu öğrenmek için yazımızın sonuna bakabilirsiniz. Jüri üyelerinde bulunan isimler; Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever oldu. Uğurkan Eerez ise koronavirüste yaşa takıldığı için programda yer almadı.

Doya Doya Moda kim birinci oldu, kim elendi? Hafta finalinde eleme potasına düşen isimler izleyici tarafndan merak edildi. Doya Doya Moda elenen isim bugünün sonunda belli olacak. İzeyici, Doya Doya Moda Özge neden yok diye çok merak ediyor. Doya Doya Moda Özde, koronavirüs sebebi ile kronik rahatsızlığı olduğundan yarışmaya ara verdi. Salgın bitince onun da yarışmaya devam etmesi düşünülüyor.

Doya Doya Moda bu hafta yarışan isimler şöyle; Mira, Su, Betül, Emel, Tuğçe, Hanzade ve Sündüz. Peki, Doya Doya Moda 15 Mayıs Cuma kim birinci oldu, kim elendi , altın kolyeyi kim kazandı ? İşte detaylar

DOYA DOYA MODA 15 MAYIS PUAN DURUMU

Doya Doya Moda 15 Mayıs Cuma günü kim kazandı, kim elendi? Doya Doya Moda yarışmacıları koronavirüs salgını sebebi ile dışarıda alışverişe çıkmıyorlar. Yarışmanın çekildiği villada açılan mağazalarda kendilerine uygun kıyafetleri günün konseptine uygun seçerek giyiyorlar ve jüri üyelerinin karşısına çıkıyorlar. 

Günün konsepeti 'Şık bir mekanda dernek toplantısı'. Doya Doya Moda yarışmacıları bugünün konseptine uygun kıyafetleri seçip giyecek. Büyük beden Doya Doya Moda yarışmacıları en yüksek puanı almak için çabalayacaklar. Doya Doya Moda puanları en yüksek olan yarışmacı hafta finalinde altın kolyenin sahibi oluyor. Doya Doya Moda kolyeyi kazanan isim Hanzade oldu. Elenen isim ise Mira oldu. 

Doya Doya Moda 15 Mayıs Cuma Puanları

Mira 17
Su 27
Betül 29
Emel 20
Hanzade 27
Sündüz 28
Tuğçe 15

 

Doya Doya Moda 14 Mayıs 2020 Perşembe günü mankenlere verilen puanlar şöyle oldu:

Mira 7
Su 13
Betül 13
Emel 11
Hanzade 14
Sündüz 8
Tuğçe 7

 

Doya Doya Moda 13 Mayıs Çarşamba Puanları

Mira 4
Su 15
Betül 12
Emel 15
Hanzade 15
Sündüz 15
Tuğçe 9

 

Doya Doya Moda 12 Mayıs Salı Puanları

Mira 5
Su 6
Betül 5
Emel 6
Hanzade 6
Sündüz 5
Tuğçe 3

 

Doya Doya Moda Puanlar 

DOYA DOYA MODA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Doya Doya Moda Başvuru formu :

Doya Doya Moda Başvuru

Diğer bir yol; Mail adresi yoluyla başvuru yapmaktır. Bunun için de talya@talyaproduksiyon.com mail adresi üzerinden CV'yi doldurup göndermektir. 

Kaynak: Sonhaberler

Yorumlar