Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle 33. Bölüm full tek parça

Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm veya 32. Bölümü 17 Şubat 2021 Çarşamba günü ekrana geliyor. Cezaevinden çıkan Mehdi devasa bir holding başına geçerek bütün işleri ele alıyor. Öte yandan Zeynep'in evi kurşunlanıyor. Doğal olarak herkesin gözü Mehdi'nin üzerinde.

Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm ya da 33. Bölüm 24 Şubat 2021 Çarşamba günü TV8 ekranlarında saat 20.00 itibariyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Yeni bölümde Zeynep'in evi kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşunlanıyor. Zeynep dışında herkes Mehdi'den şüpheleniyor. Mehdi'nin bu yolla Zeynep'e yakınlaşması ise Barış'ı çileden çıkarıyor. Cezaevinden çıkan Mehdi, devasa bir holdingin başına geçiyor. Artık zengin bir iş adamı olan Mehdi, şimdi Barış'ın karşısında daha güçlü durabiliyor. Doğduğun Ev Kaderindir canlı izlemek isteyenler en alttaki linki kullanabilir. Dizinin full tek parça halini ise dizinin bitiminden sonra bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle 33. Bölüm full tek parça

Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle 33. Bölüm full tek parça

Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle 33. Bölüm full tek parça

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 33. BÖLÜM FULL İZLE

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 32. BÖLÜM FULL İZLE 

Yeni bölümde Mehdi cezaevinden çıkıyor, şirketin başına geçiyor. Zeynep'in öz ve üvey annesi arasındaki mücadele ise ilk kez bu kadar sertleşiyor. Zeynep ise tarafını seçmek zorunda kalıyor.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 31. BÖLÜM FULL İZLE 

Dizinin yeni bölümünde Mehdi'nin cezaevinden tahliye olup olmayacağı belli olacak, çünkü Ercan ifadesini vermek için hakim karşısına çıkıyor. Öte yandan Nermin hanım yeniden mallarına kavuşuyor, kadınlar evinde mutluluk ve heyecan hakim. Nuh ve Cemile cephesinde ise hüzün hakim.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 30. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

Dizinin bu bölümünde Mehdi'nin cezaevinden çıkma umudu olan yaralı mahkumun iyileşmesi beklenirken ölüm haberi geliyor. Şimdi Mehdi'yi cezaevinden kurtarabilecek tek kişi, mahkumu öldüren diğer mahkumdur. Öte yandan bölümün son sahnesinde Barış, Zeynep'in cezaevinden çıktığına tanık oluyor. 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 29. BÖLÜM FULL İZLE

Mehdi, Zeynep'in kişisel hırsı ve gururu yüzünden cezaevinden hayati tehlikeye giriyor. Planlı bir saldırının kurbanı olan Mehdi hayati tehlikesi bulunan bir duruma düşerek hastaneye kaldırılıyor. Mehdi'nin bu bölümde diziden ayrılıp ayrılmayacağı da netleşecek.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 26. BÖLÜM

Geçen bölümde Mehdi, Zeynep'i kaçırdığı için cezaevine düşmüştü. Zeynep ise artık Barış'ın yanında kendini daha güvende hissettiğini söylemişti. Dizinin geri kalan bölümünde Zeynep ile Mehdi'nin yeni hayatının nasıl olacağı merakla bekleniyor. Öte yandan Mehdi'nin baba olması ona hayatını yeniden kurması için bir fırsat sunuyor. 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 24. BÖLÜM 

Mehdi, Zeynep'in peşini bırakmayarak evinin yanına taşınıyor. Bu durumu öğrenen Zeynep çok kızıyor. Öte yandan Barış bey, Mehdi'nin arabayı parçaladığı anlara ait kamera görüntülerini ona izletiyor ve "Bu öfkeyi görüyor musun bir gün sana da yönelebilir" diyerek onu tahrik ediyor. 

22. BÖLÜM

Mehdi hastanede kendisine yardım eden Zeynep'in peşini bırakmayarak hayatına müdahale etmeye devam eder. Hatta Zeynep'in babasını da bularak daha ona yakınlaşmaya çalışır. Mehdi, Zeynep'e olan aşkını giderek bir takıntı haline getiriyor. Mahalledeki evini satarak Zeynep'in mahallesine taşınmaya karar veriyor. Ayrıca Zeynep'in iş için Bulgaristan'a gitmesini engellemek için doğrudan mudahil olması ise şaşırtıyor. Öte yandan Müjgan ile Burhan cephesinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 21. BÖLÜM

Dizinin yeni bölümünde Mehdi, Burhan ve adamları tarafından feci şekilde darp edilir. Mehdi'nin başına bir şeyler geldiğini anlayan Zeynep hemen harekete geçer. Bu durum aralarında yeniden yakınlaşmalara neden olacaktır. Dizinin son bölümünü canlı izlemek için alttaki canlı yayın linkini takip edebilirsiniz.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 20. BÖLÜM

20. Bölüm ile seyircinin karşısına çıkan dizinin yeni bölümünde Mehdi ile Zeynep'in hayatlarında yeni bir sayfa açıldı. Mehdi, Zeynep'in açtığı boşanma davasında herkesin tahmin ettiğinin aksine bir davranışta bulunarak hamle yaptı.

Yeni bir hayata yelken açan Mehdi yine de Zeynep'i unutamazken, kız kardeşleri cephesinde yaşanan karmaşadan habersizdir. Öte yandan Zeynep de kendi hayatında yeni sayfalar açmaya çalışıyor ancak hala Mehdi'yi unutabilmiş değil. 

Mehdi, Zeyneplerin evinde Barış beyi yemekte görünce ne olacak? Cemile ile Nuh'un arasında yaşanan ilişkiyi öğrendikten sonra ne yapacak? 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR CANLI İZLEME LİNKİ: