Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle 21. Bölüm Full Tek Parça

Doğduğun Ev Kaderindir 21. Bölümü 25 Kasım 2020 Çarşamba günü sevenlerinin karşısına çıkıyor. Dizinin yeni bölümünde Cemile'nin Nuh ile olan ilişkisinin sonu damgasını vuracak.

Doğduğun Ev Kaderindir 21. Bölüm 25 Kasım 2020 Çarşamba günü TV8 ekranlarında saat 20.00 itibariyle hayranlarının karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünde Mehdi, Burhan ve adamları tarafından feci şekilde darp edilir. Mehdi'nin başına bir şeyler geldiğini anlayan Zeynep hemen harekete geçer. Bu durum aralarında yeniden yakınlaşmalara neden olacaktır. Dizinin son bölümünü canlı izlemek için alttaki canlı yayın linkini takip edebilirsiniz. Dizinin full tek parça halini ise dizinin bitiminden sonra bu sayfadan izleyebilirsiniz.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 20. BÖLÜM FULL İZLE

20. Bölüm ile seyircinin karşısına çıkan dizinin yeni bölümünde Mehdi ile Zeynep'in hayatlarında yeni bir sayfa açıldı. Mehdi, Zeynep'in açtığı boşanma davasında herkesin tahmin ettiğinin aksine bir davranışta bulunarak hamle yaptı.

Yeni bir hayata yelken açan Mehdi yine de Zeynep'i unutamazken, kız kardeşleri cephesinde yaşanan karmaşadan habersizdir. Öte yandan Zeynep de kendi hayatında yeni sayfalar açmaya çalışıyor ancak hala Mehdi'yi unutabilmiş değil. 

Mehdi, Zeyneplerin evinde Barış beyi yemekte görünce ne olacak? Cemile ile Nuh'un arasında yaşanan ilişkiyi öğrendikten sonra ne yapacak? 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 18. BÖLÜM FULL İZLE

DOĞDUĞUN EV KADEDİNDİR 17. BÖLÜM FULL İZLE

 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR CANLI İZLEME LİNKİ: