Çukur neden final yapıyor, ne zaman final?

Çukur neden final yapıyor veya Çukur final mi yapacak sorusu ünlü dizinin hayranları tarafından, son günlerde ortaya çıkan söylentiler üzerine, sıklıkla sorulan sorular olmaya başladı. Peki, Çukur ne zaman final yapıyor, final kararı aldığı söylentilerinin aslı var mı?

Google Haberlere Abone ol

Çukur neden final yapıyor veya Çukur final mi yapacak, Show TV'nin femomen dizisi bitiyor mu soruları dizinin hayranları tarafından merakla soruluyor.

Yayınlandıktan kısa süre sonra fenomen haline gelen dizi sonraki süreçlerde kendini tekrar etmeye başlayınca reytinglerde düşmeye başladı.

Özellikle de TRT 1'in iddialı yapımlarla ortaya çıkması da Çukur'u geri plana düşüren faktörlerden biri oldu. Bu nedenle dizinin final kararı alması da kaçınılmaz duruma geldi.

Show ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Çukur her Pazartesi Show ekranlarında yayınlanmaktadır.

Show ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Çukur 4. sezon 30. son bölüm ardından, 4. sezon 31. bölüm fragmanı bu akşam, saat 20.00'da SHOW ekranlarında olacak.

İstanbul'un kenar mahallerinden birinde geçen hikayede Koçovalı isimli bir aile ve bireylerinin mahalle kültürü kapmasında hayatta kalma, çevresine duyarlı bir şekilde yaşama gayretleri ortaya konulurken; yer yer tartışmalara neden olan sahnelere de imza attı.

İdris Koçovalı, kardeşleri ve oğullarının Çukur isimli mahalledeki yaşam tarzlarını, geleneklerini ve İstanbul ile mücadelelerinin konu alındığı dizide Ercan Kesal'ın canlandırdığı İdris karakteri ikinci sezon itibariyle diziden ayrılmıştı. 

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Müfit Kayacan gibi isimlerin oynadığı dizi hayran kaybetmesi nedeniyle gözden düştü.

Gazeteci Birsen Altuntaş haberine göre, Çukur bu sezon final yapma kararı aldı.

Çukur oyuncularından Rıza Kocaoğlu Mayıs sonunda final yapacağını bildirdi.

Özetle final nedeni olarak en başta reytinglerdeki düşüş gösterilebilir.

ÇUKUR OYUNCULARI

Yamaç: Aras Bulut İynemli

Sultan: Perihan Savaş

Cumali Amca: Müfit Kayacan

Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil

Aliço: Rıza Kocaoğlu

Cumali: Necip Memili

Efsun: Damla Sönmez

Celasun: Kubilay Aka

Akın: Burak Dakak

Damla: Hare Sürel

Emmi: Kadir Çermik

Ayşe: İrem Altuğ

Saadet: Boncuk Yılmaz

Medet: Mustafa Kırantepe

Karaca: Ece Yaşar

Metin: Cem Uslu

Meke: Aytaç Uşun

Murtaza: Ferit Kaya

Nedim: İlkay Akdağlı

Yorumlar

Kadir Lütfen final olmasin
Muhammed Çukur final olmasın
Kemal Abi ya severek izliyorum be niye final yapıyor