CHP Gazeteci Barış Yarkadaş'ı kovdu

Parti içinde dönen taciz ve tecavüz olaylarına sessiz kalmayacağını belirterek dile getiren Gazeteci Barış Yarkadaş, Halk TV'den kovuldu.

Google Haberlere Abone ol

CHP içinde yaşanan taciz ve tecavüz olaylarına sessiz kalamayacağını belirterek dile getiren Gazeteci Barış Yarkadaş, Halk TV'den kovuldu. 

Yarkadaş konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Yaklaşık 10 yıldır programlarına konuk olduğum HALK TV ile yollarımız 4. kez ayrıldı. Salı geceleri katıldığım reyting şampiyonu Şimdiki Zaman yayından kaldırıldı. HALK TV yönetimine ve programa katkı sunan tüm emekçilere bugüne kadar gösterdikleri dayanışma için teşekkür ederim.

HALK TV, programı kaldırma gerekçesi olarak, farklı TV kanallarına çıkmamızın diğer günlerde kanalın reytinglerini düşürmesi olarak gösterdi. Programın yayından kaldırılması için söyledikleri gerekçe budur. Çok sayıda soru geldiği için 2. twiti yazmak zorunda kaldım. Saygılar." dedi. 

BARIŞ YARKADAŞ YAŞANANLARI BÖYLE ANLATMIŞTI

 

 

Yorumlar

SDGE FFFFFFFDF
Kaya Hadi ordan haddini bil kim suç işliyorsa Yargı orda Maltepe hariç itamları araştırmadan soruşturmadan yazı yazmak ne kadar doğru