Camdaki Kız Hayri kimdir? Cihangir Ceyhan biyografisi

Camdaki Kız Hayri karakterini kim canlandırıyor, Hayri'nin gerçek ismi seyirci tarafından merakla soruluyor. Çünkü Hayri, gerçek hikayenin baş kahramanlarından biridir. Hayri'yi Cihangir Ceyhan oynuyor.

Google Haberlere Abone ol
Camdaki Kız Hayri kimdir? Cihangir Ceyhan biyograf

Camdaki Kız Hayri Cihangir Ceyhan kimdir, nerelidir, biyografisi, kim oynuyor veya Hayri karakterini kim canlandıracak soruları dizinin esinlendiği romanı okuyanlar ve gerçek hikayeyi bilenler tarafından merakla soruluyor. Çünkü, dizide geçen hikayenin asıl kahramanları Nalan ile Hayri'dir. Bu nedenle gerçek hikayeyi bilen seyirciler, Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterini yani şoför Hayri'yi kimin oynayacağını merak ediyor.

CAMDAKİ KIZ HAYRİ KİMDİR?

Dizinin son bölümünde Nalan, gerdek gecesinden kaçarak annesinin kapısına dayanıyor. Burada Hayri imdadına yetişiyor. Camdaki Kız Hayri Cihangir Ceyhan kimdir, nerelidir, biyografisi, kim oynuyor? 

Camdaki Kız Hayri'yi kim oynayacak?
Camdaki Kız'ın 9. Bölümünde düğün eğlenceleri var

 

Camdaki Kız Dizisinin uyarlandığı aynı ismi taşıyan Camdaki Kız kitabında Hayri karakteri, Nalan’ın geçirdiği ağır bir depresyondan sonra ortaya çıkıyor. Hamile kalan ve oldukça zor bir hamilelik geçirirken bebeğini kaybeden Nalan, bu dönemde bile eşi Sedat’tan ilgi göremiyor. Çocukluğundan bu yana hep ilgi ve sevgi görmek isteyen Nalan, geçirdiği zor günlerin üzerine kocası Sedat’ın da ilgi göstermemesi üzerine çok ağır bir depresyona giren Nalan, yavaş yavaş iyileşmeye başladığında yeniden işine dönmek istiyor. Bu isteği kabul eden Rafet bey ise, Nalan’ın dışarıda tek başına kalmaması için ona bir araba ve şoför tahsis ediyor.

Rafet beyin Nalan’a şoför olarak tahsis ettiği kişi ise Hayri. Hayri, köyden İstanbul’a çalışmak için gelmiş, iri yarı, kara kaşlı kara gözlü, yağız bir Anadolu delikanlısı olarak betimleniyor. Nalan’ın güzelliği karşısında büyülenen Hayri, sürekli bir şekilde Nalan’ın etrafında olmaya çalışıyor. Arabada yolculuk ederken sürekli aynadan Nalan ile göz göze gelemeye çalışırken, iş yerinde ise Nalan’ın ofisinin penceresinin önünden ayrılmıyor.

Hayri’nin kendisine gösterdiği ilgiyi ilgiyi fark eden Nalan da bu ilgiden etkileniyor. Baştan beri sürekli vurgulanan Nalan’ın sevgiye ve ilgiye olan açlığını Hayri dolduruyor. Ancak Nalan her ne kadar Hayri’nin bu tavırlarından etkilense de o kadar namuslu bir kadın ki evli olduğu için asla Hayri’ye ilgi göstermiyor. Daha sonra zaten mutlu bir evliliği olmayan ve eşi Sedat’ın başkası ile olan ilişkisinden dolayı ilgisizliğinden bıkan Nalan, Sedat’tan boşanmak istediğini söylüyor. Sedat ise o kadar donuk ve ilgisiz bir tip ki, Nalan’ın boşanma isteğine bile herhangi bir tepki göstermiyor.

Sedat’tan boşanan Nalan, Hayri ile ilişki yaşamaya başlıyor. Hayri, kaba saba Nalan’a bakıldığında çirkin ve yanına yakışmayan bir tip ve bilindiği gibi Nalan ise tam tersine görenleri güzelliği ile büyüleyen, prenses gibi bir kadın olmasına karşın Hayri’nin kendine gösterdiği sevgi ve ilgi ile Hayri’ye aşık oluyor.

Hayri, köyde büyümüş, annesi ve abisi başta olmak üzere sevdiği herkesi küçük yaşta kaybetmiş ezik denilebilecek bir karakter. Egosunu tatmin etmenin yolunu ise kendinden statü olarak yüksekte olan kadınları etkilemekte bulmuş. Her ne kadar Hayri kendini aşk adamı olarak nitelendirse de aslında çocukluktan gelen travmalarının sonucu olarak egosunu bu şekilde tatmin ediyor.

Nalan’ı da sevgi ve ilgiyle etkilemeyi başaran Hayri, aslında evli. Köyde bir eşi ve 3 kızı bulunan Hayri’nin evli olduğunu öğrenen Nalan, Hayri’yi o kadar çok seviyor ki bu durumu dahi kabulleniyor. İlerleyen zamanlarda Hayri’nin eşi de köyden geliyor ve Nalan’ın evine yakın bir yerde ev tutuyorlar. Hatta Nalan ve Hayri’nin kızları arkadaş dahi oluyor. Ancak ipler Hayri’nin Nalan’dan ayrılmak istemesiyle kopuyor. Nalan bu isteğin karşısında intihara bile kalkışıyor.

Nalan’ın psikolojik sorunlarıyla baş edemeyen Hayri son çare olarak onu doktor hanıma getiriyor. Doktor hanım dahi bu çifti birbirine yakıştıramıyor. Prenses gibi bir kadının yanında Hayri gibi kaba ve çirkin bir adamı gören doktor hanım durumu yadırgıyor. Hayri’nin ayrılık isteğine karşı intiharın eşiğine gelen bu güzel kadının durumu doktor hanıma bile ilginç geliyor. Hayri ile konuşan doktor hanım durumun sonradan farkına varıyor.

Hayri hem karısı hem de Nalan ile birlikteyken başka bir kadınla daha birlikte olmaya başlıyor. Laz kızı olarak adlandırılan bu kadın da yine Hayri’den statü olarak üstün, sevgilisi sayesinde zengin ve pahalı zevkleri olan bir kadın. Laz kızı aynı zamanda astığım astık, kestiğim kestik bir kadın. Laz kızının Hayri’nin evli olduğundan haberi var ancak Nalan’dan haberi yok. Hayri’nin karısından boşanarak kendisiyle evleneceğini sanan Laz kızı, bu yönde sürekli Hayri’ye baskı uyguluyor ve onu öldürmekle tehdit ediyor. Hayri’de aslında Nalan’a zarar gelmemesi için ondan ayrılmak istiyor.

Hem kitabın hem de dizinin ana karakterleri aslında Nalan ve Hayri, yani dizinin asıl hikayesi Hayri’nin dahil olmasıyla başlayacak. Hayri karakteri ilerleyen bölümlerde dahil olacak. 

Camdaki Kız dizisinin gerçek hikayeye bağlı kalması halinde Hayri karakteri ilerleyen bölümlerde diziye dahil olacak. Ancak dizinin gerçek hikayeye bağlı kalmaması ve Nalan ile Sedat üzerinden devam etmesi ve farklı bir senaryo üzerinden devam etmesi halinde ise Hayri dizide olmayacak. Ancak gerçek hikayeye uygun şekilde deevam edecekse ilerleyen bölümlerde Nalan'ın işe başlaması sonrasında Hayri isimli bir şoför diziye dahil olacak. Bu nedenle şu anda Hayri karakterini kimin canlandıracağı henüz belli değildir. 

İpucu: Hayri'nin kim olacağı ya da nasıl biri olacağıyla ilgili olarak kitapta geçen şu ifade bize bir fikir verebilir. Kitapta Hayri tarif edilirken, "İbrahim Tatlıses'e benziyordu" ifadesi kullanılıyor.

Hayri karakteri için daha önce şu isimler geçmişti:

İbrahim Çelikkol

camdaki kız hayri
Camdaki Kız Hayri karakteri için adı geçen ve tipleme olarak da en uygun isimlerden biri de İbrahim Çelikkol

 

Burak Deniz

Burak Deniz, kitapta tarif edilen karaktere uyan bir isimdir

 

BERK HAKMAN MI OYNAYACAK

Hayri karakterini yakışıklı oyuncu Berk Hakman canlandıracak. Uzun süredir ekranlarda olmayan başarılı oyuncu Berk Hakman Hayri olarak karşımıza çıkacak. Berk Hakman daha önceleri de Es Es dizisinde canlandırdığı Tercan karakteri ile akıllara kazınmıştı. Peki, Berk Hakman kimdir?

Camdaki kız hayri
Berk Hakman

 

Berk Hakman, 14 Ağustos 1981 Ankara'da dünyaya geldi.

Kökleri Saraybosna’ya dayanan bir ailenin ikinci çocuğudur. Babası, Erkin Koray’ın Yeraltı Dörtlüsü grubu elemanlarından Ataman Hakman’dır. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümüne gitmiş ancak yarıda bırakmış ve tiyatroya kaymıştır. Oyunculuk yapmaya karar vererek İstanbul’a yerleşmiş ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na girerek mezun olmuştur.

CAMDAKİ KIZ HAYRİ BELLİ OLDU

Camdaki Kız Hayri kim oynayacağı nihayet kesinleşti. Çünkü Hayri ilk kez yüzünü gösterdi. Böylece sezon finalinden bu yana sürekli yaka kartını ve ellerini gördüğümüz Nalan'ın büyük aşkı olacak Hayri ortaya çıkıyor. Dizide Hayri karakterine genç oyuncu Cihangir Ceyhan hayat verecek.

Camdaki Kız Hayri kim, Hayriy'yi kim oynayacak? Berk Hakman kimdir?
Camdaki Kız Hayri kim, Hayriy'yi kim oynayacak? Berk Hakman kimdir?

 

CİHANGİR CEYHAN KİMDİR?

Cihangir Ceyhan 6 Şubat 1989 tarihinde Adana'da dünyaya geldi.

Aslen Elazığlı olan Cihangir Ceyhan anne tarafından Diyarbakırlı'dır.

Türkiye onu "Sıfır 1 Adana" dizisindeki "Cihan" karakteriyle tanıdı. Sonrasında ise "Çukur" dizisinde boy gösterdi.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümünden mezun olan Cihangir Ceyhan, iki buçuk yıl İstanbul’da kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır.

Eğitimin ardından doğup büyüdüğü Adana‘ya dönmüştür. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Yusuf adlı sinema filminde "Serdar" karakteriyle yaşamıştır.

Daha sonra 2016-2019 yılları arasında önce YouTube'da sonra BluTV'de yayınlanan Sıfır Bir dizisinde "Cio" karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

2019-2020 yılları arasında ise, Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde "Azer Kurtuluş" karakteriyle boy göstermiştir, ayrıca bu projeyle televizyona ilk kez adım atmıştır.

2020-2021 yılları arası yine Show TV'de yayınlanan Alev Alev dizisinde "Ömer Ataycı" karakterini canlandırmıştır.

Günümüzde ise, Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız adlı dizide "Hayri Ersoy" karakterini canlandırmaktadır.

 


 

 

Yorumlar