Bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var, dizi var mı, Show, Kanal D, Star, ATV, TRT 1, FOX'ta bugün ne var?

Bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var, dizi var mı, Show, Kanal D, Star, ATV, TRT 1, FOX'ta bugün ne var? Bugün yayınlanacak diziler arasında Kasaba Doktoru ve Yalı Çapkını da bulunuyor. Seyircinin merakla beklediği Yalı Çapkını bu akşam 7. bölümle ekrana geliyor.

Google Haberlere Abone ol
Bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var?

Bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var, dizi var mı, Show, Kanal D, Star, ATV, TRT 1, FOX'ta bugün ne var? Televizyon kanallarının bu akşamki yani 2 Aralık akşamki programlarında dizi var mı, varsa hangi dizi var? Türkiye'de yayın yapan ve Avrupa'daki gurbetçilerimiz tarafından yakından takip edilen Türk televizyon kanallarında yayınlanan diziler bütün dünyada ilgiyle takip ediliyor. Farklı zamanlarda farklı dillere çevrilerek ihraç edilen dizilere her geçen gün ilgi artıyor. Peki, bu sezon Türkiye'deki kanallarda hangi diziler var? İşte Bugün hangi diziler var? Arka Sokaklar, Survivor bugün var mı? 12 Mayıs 2023 Cuma Bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var, dizi var mı, Show, Kanal D, Star, ATV, TRT 1, FOX'ta bugün ne var?

BUGÜN HANGİ DİZİLER VAR? TV YAYIN AKIŞLARI

Televizyon kanallarında bugün yayınlanacak diziler, filmler ve eğlence programlarının saatleri ve türleri merak ediliyor. Türkiye'de dizi yayınlayan kanalların başında TRT 1, ATV, Show, Star, Fox TV, Kanal D, Tv8, Beyaz TV, Teve2, Kanal 7, TV360 geliyor. Peki, bu kanallarda bugün dizi var mı? Şimdi bir de ona bakalım: Bugün hangi diziler var Cuma günü TV'de ne var 9 Aralık 2022 Show TV, Kanal D, Star TV, FOX yayın akışı rehberi?

Başta TRT 1'e bir göz atalım. Bakalım bu akşam TRT 1'de ne var? 

TRT 1'de bu akşam "Barbaros Hayreddin Sultanın Kılıcı" isimli yeni bir dizi seyirciyle buluşuyor. 

İkinci olarak ise ATV'ye bakalım. ATV'de bugün dizi var mı, hangi dizi var?

ATV'de bu akşam, "Ateş Kuşları" isimli yapım ekrana geliyor.

ARKA SOKAKLAR BU AKŞAM VAR MI?

Kanal D'de ise bu akşam arka sokaklar var mı sorusuna maalesef "hayır" demek zorundayız. Arka Sokaklar bu akşam da yayınlanmıyor. Onun yerine, "Melekler ve Şeytanlar" isimli yabancı bir sinema filmi yayınlanıyor.

Show TV'de bu akşam, "Kızılcık Şerbeti" isimli yeni dizinin tekrar bölümü yayınlanacak.

FOX TV'de de bu akşam "İyilik" dizisinin final bölümüyle ekrana geliyor.

Star TV'de bu akşam "Yalı Çapkını" dizisinin 18. bölümü ekrana geliyor.

Kanal 7'de bu akşam önce "Esaret" sonrasında "Emanet" ardında da "Sakarya Fırat" yayınlanacak. 

En çok izlenen kanallar arasında yer alan TV8'de de bu akşam dizi yok; daha doğrusu bu sezon henüz bir dizi projesi açıklanmadı. Onun yerine MasterChef Türkiye yarışma porgramı yayınlanacak. 

Türkiye'de yayın yapan aktüel kanalların bu akşam yayın programları bu kadar. 

Yorumlar