BİM kova tavuk ne kadar, yorumlar

BİM kova tavuk fiyatı ve yorumları merak konusu oldu. BİM marketler zinciri mağazalarında Lezita çıtır kova tavuk satışı yapmakta. Lezita tarafından üretilen çıtır tavuklar nasıl, BİM kova tavuk yorumları ve fiyatı yazımızda.

Google Haberlere Abone ol

Uygun fiyatları ile vatandaşların alışveriş yapmayı tercih ettikleri BİM marketleri zaman zaman marka ürünleri indirimli fiyata müşterilerine sunuyor. Bu ürünlerden biri de BİM kova tavuk. BİM kova tavukları Lezita tarafından üretiliyor. Peki BİM kova tavuk fiyatları nedir, yorumlar nasıl? İşte BİM kova tavuk hakkında merak edilenler.

Lezita tarafından üretilen pane harcı ile hazırlanmış çıtır tavuklar hazır bir şekilde BİM marketlerinde müşterilerin beğenisine sunuluyor. BİM kova tavuk alıp dneeyenler internet üzerinde deneyimlerini merak edenlerle paylaşıyorlar. Bizde sizler için kısa bir araştırma yaptık. BİM kova tavuk nasıl, yorumlar, ve fiyatı hakkında merak edilenler yazımızda.

Lezita çıtır tavuklar 850 gramlık kovalarda satılıyor. Donuk bir şekilde satılan tavuğu yerken sadece ısıtmak yeterli. Bu ürünle ilgili çok sayıda yorum bulunuyor. BİM kova tavuk deneyenlerin bir bölümü lezzetini beğenmezken bir diğer bölüm ise ürünü gayet lezzetli buluyor.

BİM Kova Tavuk fiyatı 21 TL

BİM Kova Tavuk Yorumlar

BİM kova tavuk deneyenlerin bir kısmının yorumlarını burada sizler için verdik. Sizde eğer bu ürünü denediyseniz yorumlarınızla yeni alacaklara fikir verebilirsiniz.

BİM kova tavuk, çıtır tavuk lezita

ramazanda bizzat alıp denediğim, oldukça başarılı bir tavuk kova ürünüdür. hepsi kızatmaya yada fırınlanmaya müsaittir. afiyet olsun.

 

bu yeni ürün değil, uzun zamandır satılıyor. daha önce denemiştim ve o gün bugündür almıyorum. siz siz olun uzak durun bu "şey"den. bunların tavuk olduğundan bile şüpheliyim. çünkü tavuk tadı alamıyorsunuz. sokak kedilerine vermiştim hepsini.

 

kullanan hiçbir tanıdığım şimdiye kadar iyi demedi ve tavsiye etmedi. ancak ben bir türk'üm ve başıma gelmeden inanmam. bim'e ilk uğrayışımda alacam bir tane.

 

öyle kimseyi zehirledigi falan yok bir kere evet çok çok harika bi tadı yok ama gayet doyurucu ve tavuktan falan da soğutmuyor. alın yiyin begenmezseniz almazsınız yani bidaha nedir.

 

Bim marketlerden aldığımız kova tavuk ürünlerinde tavuklar yolunmadan direkt konmuş gibi. Bu nasıl bir kalite anlayışı hiç yakışmadı. Kovayı olduğu gibi sokak hayvanlarına verdim. Bir dağa asla aldırmam. Saygılarımla.

 

Yorumlar