Bez Bebek Özge öldü mü?

Bez Bebek Özge öldü mü, Özge karakterini canlandıran Sibel Kasapoğlu yaşıyor mu, kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Google Haberlere Abone ol
Bez Bebek Özge öldü mü?

Bez Bebek Özge öldü mü, dizide Özge karakterini canlandıran oyuncu Sibel Kasapoğlu yaşıyor mu, kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Çocukların uzun yıllar boyunca ilgiyle takip ettiği "Bez Bebek" dizisinde Özge karakterini canlandıran oyuncu Sibel Kasapoğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında, öldü mü, yaşıyor mu, şimdilerde ne yapıyor soruları zamanında diziyi izleyen çocuklar yani şimdinin gençleri tarafından merak ediliyor. 

Bez Bebek Özge öldü mü
Bez Bebek Özge öldü mü

 

Çocukların sevgiyle izlediği dizinin karakterlerinin hepsi büyüdü kocaman insanlar oldu. Peki, Özge şimdilerde ne durumda? İşte Bez Bebek Özge hakkında merak edilen bilgilerden bazıları: 

Bez Bebek dizisinde hayat verdiği Özge karakteriyle hafızalara kazınan ve ekranlara uzun bir ara veren ünlü oyuncu Sibel Kasapoğlu, son haliyle görenleri şaşkına çeviriyor. Güzeller güzeli bir genç kız olan Kasapoğlu, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla kendine hayran bırakıyor.

Bez Bebek Özge öldü mü
Bez Bebek Özge öldü müİlk bölümü 2007 yılında ekranlara gelen Bez Bebek dizisinde canlandırdığı Özge karakteriyle adını duyuran Sibel Kasapoğlu, şimdilerde güzelliğiyle görenleri mest ediyor. İşte 23 yaşındaki Sibel Kasapoğlu'nun son hali:

Bez Bebek'in huysuz Özge'si son haliyle şaşı etti! Bakan bir daha bakıyor

Çocuk yaşta kameralar karşısına geçen Kasapoğlu, oyunculuğu meslek edinmeye karar verdi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'na girmeye hak kazandı.

SİBEL KASAPOĞLU KİMDİR?

Sibel Kasapoğlu, 1998 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Bez Bebek'te hayat verdiği Özge karakteriyle geniş kitlelerce tanınan oyuncu, en son 2008 yılında Yaban Gülü isimli dizide, Laçin karakterini canlandırdı.

Bez Bebek'in huysuz Özge'si son haliyle şaşı etti! Bakan bir daha bakıyor

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde okuyan Kasapoğlu; Zeynep, Rodi, Ulak, Şüphenin Gölgesi, Hatırla Sevgili, Benden Sana Baba Olmaz, Elveda Rumeli, Asi, Geniş Zamanlar, Parmaklıklar Ardında ve Yaban Gülü gibi pek çok projede yer almıştır.

Bir bez bebek olan Nana, eski sahibi Makbule'nin yanında insan olarak yaşar. Nana, gece çöktüğünde bez bebeğe dönüşür ve gündüz yeniden insan olur. Nana'nın bu zorlu süreçte yaşadıkları, heyecan verici bir hikayenin kapısını aralar.


 

Yorumlar