Bakırköy Sadi Konuk randevu al 2020? Sadi Konuk İletişim

Bakırköy Sadi Konuk Devlet Hastanesi Randevu alma işlemleri için hastanenin kendi resmi internet sitesi ya da TC Kimlik Numaranız ile e Devlet üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Google Haberlere Abone ol

Bakırköy Sadi Konuk Devlet Hastanesi Randevu alma işlemi için doğru adrestesiniz. Bakırköy Sadi Konuk Devlet Hastanesi Randevu Alma sistemi ile ilgili bütün detayları sizin için burada derledik. 

Sadi Konuk Randevu alma işlemi için iki ayrı yol mevcut. Birincisi hastanenin kendi resmi internet sitesine girerek, buradaki Online İşlemler menüsüne girerek randevu alabilirsiniz.

Resim-1'de de anlatıldığı gibi..


Resim - 1: Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi Randevu Alma sistemi ekranı

Online işlemler butonuna tıkladıktan sonra karşımıza Resim-2'deki ekran gelecek. Bu ekranda bize ne yapmak istediğimiz sorulacak. Burada "Bize Yazın" kutucuğuyla hastane yönetimine mail yazmanız, "Bakırköy Sadi Konuk Laboratuvar Sonuçları Sorgulama" butonuyla Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Sorgulama işlemi yapmak isteyip istemediğiniz, "Sağlık Kurulu Raporu" için Sadi Konuk Hastanesi Rapor Sorgulama hizmeti isteyip istemediğiniz soruluyor. Randvu almak istiyorsanız dördüncü kutucukta yer alan "MHRS Online Randevu" butonuna tıklıyorsunuz.

Resim-2: Bakırköy Sadi Konuk Devlet Hastanesi Randvu Alma Sistemi Ekranı

MHRS Online Randevu butonuna tıkladıktan sonra karşınıza Merkezi Hekim Randevu Sistemi ekranı gelecek. Buradan T.C. Kimlik numaranız ve daha önce kayıt yaptıysanız şifrenizle sisteme giriş yaparak randevu işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bakırköy Sadi Konuk Devlet Hastanesi'nden randevu almak için e Devlet Kapısını da kullanabilirsiniz. e Devlet Giriş ve şifre işlemleri için bu linkteki makalemizi okumanızı öneririz.

Yorumlar

Katibe Şen Uyku apnesi testi için randevu almak istiyorum acil msj bana aittir
Dilek toy Cildiye bolume randovu alamyorum acil bu msj bana aitt
Orhan Laçin Cildiye bölüm randav almak istiyorum çok acil bu mesajı bana ayit