Arka Sokaklar Rıza baba neden ayrıldı? Zafer Ergin diziden ayrıldı mı? Dizi bitti mi?

Arka Sokaklar dizisi bitti mi, bitmedi mi, neden final yapmadı soruları cevap ararken dizinin başrol oyuncusundan açıklama geldi. 17 yıl boyunca yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin bir anda ekrandan çekilmesi şaşırtmıştı. Arka Sokaklar Rıza baba neden ayrıldı? Zafer Ergin diziden ayrıldı mı?

Google Haberlere Abone ol
Arka Sokaklar Rıza baba neden ayrıldı?

Arka Sokaklar Rıza baba neden ayrıldı? Zafer Ergin diziden ayrıldı mı? Dizi bitti mi? Arka Sokaklar dizisi neden yayınlanmıyor, bitti mi sorularının cevapları netleşmeye başladı. Dizinin ekrana dönmesini bekleyen hayranlarını üzen açıklama başrol oyuncusundan geldi. Yaklaşık 17 yıl boyunca yayınlanarak tarihi rekor kıran dizi bir anda ekrandan çekilmiş ve bir daha da yayınlanmamıştı. Hal böyle olunca birçok kişi neler olup bittiğini öğrenmek istiyordu. Arka Sokaklar Rıza baba neden ayrıldı? Zafer Ergin diziden ayrıldı mı? Dizi bitti mi?

Dizinin tekrar ekrana geleceği umuduyla bekleyenleri üzen haber ise dizinin başrol oyuncusu Zafer Ergin'den geldi.

ARKA SOKAKLAR RIZA BABA NEDEN AYRILDI?

Türk televizyonların en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar dizisinin Rıza Baba’sı Zafer Ergin’den zehir zemberek açıklamalar geldi. Ergin, “Hayatımda ilk defa başıma böyle bir şey geldi. Final yapmadan, şak diye bitti” dedi.

Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar, Ozan Çobanoğlu ve Tunç Oğuz’un paylaştığı ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar dizisi bir süredir yapımcı Türker İnanoğlu’nun hastalığı sebebiyle çekimlerine ara vermişti.

17 yıldır Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba rolünü oynayan Zafer Ergin, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Snob Magazin’in haberine göre, usta oyuncu geçtiğimiz eylül ayında 17’nci sezonuyla izleyiciyle buluşan Arka Sokaklar dizisinin bittiğini söyledi.

Projede Rıza Baba karakteriyle fenomen olan Ergin, “Dizinin bir anda bitmesi bizi üzdü ve şaşırttı. Keşke Türker İnanoğlu, hasta olmasaydı, devam etseydik. O da sonuçta yapımcı, kendince bir takım şeyler gördü herhalde, devam etmedi. Hayatımda ilk defa başıma böyle bir şey geldi. Final yapmadan, şak diye bitti.” diye konuştu.

“Instagram’dan ‘Sizi özledik’ ve ‘Ne zaman başlayacaksınız?’ diye mesajlar geliyor” diyen Zafer Ergin “Bizim oyuncu olarak insana ve seyirciye saygımız var. Bize de, ‘Kusura bakmayın şunun için bitti’ demeleri lazımdı. Ayıptır. Finalin başka havası vardır. Arkadaşlar, ‘Para almadan final bölümü’ çekelim diyorlar.” dedi.

Ergin, “Tekrardan devam eder mi?” sorusuna, “Sizin gibi ben de merak ediyorum” yanıtını verdi.

Yorumlar