Arçelik ExpertClean teknolojisini duyurdu

Arçelik yeni nesil teknolojiler ile tasarladığı ankastre ocaklara Nano Kaplama Teknolojisi ExpertClean'i duyurdu.

Google Haberlere Abone ol
Arçelik ExpertClean teknolojisini duyurdu

Yeni nesil teknolojiler ile inovasyonlarına devam eden Arçelik'ten yeni bir ürün geldi. ExpertClean son teknolojiler ile tasarlandı. Arçelik ankastre ocakların cam ve metal inoks yüzeylerinde kullanılan özel Nano Kaplama Teknolojisi ExpertClean, daha az su ve deterjanla hızlı ve kolay temizlik yapılmasını sağlıyor.

Arçelik'ten yapılan açıklamaya göre, ExperClean teknolojisinde kullanılan kaplama ile ocak parlaklığı daha uzun süre korunuyor.

Yenilikçi teknolojileri ile ön plana çıkan Arçelik, Nano Kaplama Teknolojisi ExpertClean sayesinde standart ocaklara kıyasla cam tablalı ocaklarda 18 kat, metal inoks tablalı ocaklarda 11 kat daha az su ve deterjanla inatçı ve beklemiş kirler de dahil olmak üzere daha hızlı ve kolay temizlik yapılmasını sağlıyor.

Çevreye duyarlı ExpertClean teknolojisi; korozyona, çizilmelere ve parmak izine karşı da daha dayanıklı bir kullanım vadediyor.

Arçelik ExpertClean teknolojisi, yeni ev sahibi olacaklar, evini yenilerken mevcut ürünlerini değiştirecek ve yeni evlenecek tüm çiftler için daha pratik ve tasarruflu bir kullanım ayrıcalığı sunuyor.

 

Yorumlar