Anpa Gross kimin? Anpa Gross sahibi Yavuz Yeğen kimdir?

Anpa Gross market zinciri parekende zincirinde ucuz gıda ve market ürünleri satışında önemli aktörlerden biridir. Peki, kimin ve sahibi Yavuz Yeğen kimdir, nerelidir?

Google Haberlere Abone ol
Anpa Gross kimin? Anpa Gross sahibi Yeğen kimdir?

Büyük zincir marketlerden daha ucuza gıda ürünleri satan gross marketlerin en bilinenlerinden biri de Anpa Gross market oldu. Peki, Anpa Grosss Market kimin? Anpa Gross Market Sahibi Yavuz Yeğen kimdir? İşte Anpa Gross Market'in sahipleri hakkındaki merak edilen bilgilerden bazıları:

Anpa Gross resmi belgelere göre Anpa Petrol Goda San. Tic. Ltd. Şti.'ye ait bir market zinciridir.

ANPA GROSS'UN SAHİBİ KİM?

Anpa Gross İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde 2014 yılında Yavuz Yeğen tarafından kurulmuş bir şirkettir.

Şirketin İstanbul Bayramaşa 212 AVM, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinde şubeleri bulunuyor. 

Firmadan alınan bilgilere göre firmanın temelleri 1989 yılında "Anadolu Pazarlama" adıyla kuruldu. Daha sonra perakende hayatına uygun fiyatlarla giriş yapıldı.

Firmanın resmi internet sitesindeki bilgilendirme yazısında ise kendileri hakkında şu bilgiler verilmektedir: 

Firmamız perakende satış sektöründe ilk adımını e-5 Beylikdüzü / Haramidere'de 5.000 m2'ilk kapalı alanda bulunan mağazasıyla atmıştır. Bu süreçte çevre halkı tarafından sürekli tercih edilen markamız büyüme yolundaki hedefleri neticesinde 2. Şubesini 10.000 m2'lik Bağcılar / 212 AVM içerinde açarak, faaliyetlerini sürdürmektedir.

Temmuz ayında açılan Mega AVM mağazamızda 10.000 m2 kapalı alanı ile açılmıştır. anpagross bugün toplamda 25.000 m2'lik alışveriş alanı ve 15.000’ den fazla ürün çeşidi ile toptan fiyatına perakende satış fırsatlarını siz değerli müşterilere sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti için; 15.000'den fazla ürün çeşidi, 5.000 m2 Haramidere Şubesi, 10.000 m2 Bağcılar/212 Avm şubesi, 10.000 m2 Mega Avm şubesi ve profesyonel çalışanlarımızla doğru maliyetler belirleyip ekonomik alışveriş imkanı sunuyoruz.

YAVUZ YEĞEN KİMDİR?

Yavuz Yeğen 50'li yaşlarda aslen Ağrılı olan bir iş insanıdır. İstanbul Güngören'de ikamet etmektedir. Kendisiyle birlikte 3 erkek kardeşi daha aynı işle iştigal ediyorlar.

ANPAGROSS MARKET'İN KENDİSİNİ TANITTIĞI TANITIM FİLMİ İSE ŞÖYLE

Anpa Gross tanıtım  filmi şöyle:

 

HAS GROSS MARKET KİMİN?

Anpa Gross gibi toptan fiyatına parekende satış yapan bir başka market de Has Gross Markettir. 

 

Yorumlar