Ankara'da cinci hoca sapıklığı! Küçük kıza tecavüz etti

Ankara'da cinci hoca sapıklığı. Ankara'da 'cinci hoca' olarak bilinen Erol Tangut, yargılandığı cinsel istismar davasında 33 yıl 9 ay hüküm giydi.

Ankara'da cinci hoca sapıklığı! Küçük kıza tecavüz etti - Sayfa 1

ANKARA'da, cinci hoca olarak bilinen Erol Tangut, 'dolandırıcılık' ve 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan tutuklu yargılandığı davada, 33 yıl 9 ay hüküm giydi. Sanık Tangut, küçük yaştaki kızlara cinsel istismardan yargılanıyordu.

Ankara'da cinci hoca sapıklığı! Küçük kıza tecavüz etti - Sayfa 2

Erol Tangut hakkında, suç tarihinde her ikisi de 16 yaşında olan E.B. ve A.A.'nın şikayeti üzerine, 'Dini inanç ve duyguların istismarı sonucu dolandırıcılık', 'çocuğa karşı basit cinsel istismar ve çocuğu karşı nitelikli cinsel istismar' suçundan, Tangut'un Ankara Ulus'ta bulunan ofisinde çalışan babası Halil Tangut, kızı Sacide Rabia Tangut, Adem Şahiner, İsa Bostancı, Nihal Özen ile Nadir Karataş hakkında da 'dolandırıcılık suçuna iştirak' suçundan 2018 yılında dava açıldı.

Ankara'da cinci hoca sapıklığı! Küçük kıza tecavüz etti - Sayfa 3

Annesini kandırıp gönderdi kızı yanında alıkoydu
Ankara 7'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada psikologlar gözetimde ifadesi alınan mağdur A.A., sorunları nedeniyle annesi tarafından sanık Erol Tankut'un Ankara Ulus'ta bulunan bürosuna gittiklerini, ilk seansın ardından sanık Tankut'un, annesine, "Bu gece benim misafirim olsun, konuşacaklarımız var" dediğini ve annesinin de bunun kabul ettiğini söyledi.

Ankara'da cinci hoca sapıklığı! Küçük kıza tecavüz etti - Sayfa 4

Küçük kıza dini nikah kıyıp tecavüz etti!
Evde sanık Tankut'un, kendisine dini nikah kıydığını söylediğini ve cinsel istismarına uğradığını söyleyen A.A., "Olanları kimseye anlatmamamı söyledi. 'Anlatırsan helal harama dönüşür' dedi. Yanımızda kimse yoktu, dini nikahın nasıl olduğunu bilmiyordum. Ertesi gün beni ofisinde anneme teslim etti" dedi.