Acemi Anneler son bölüm ne zaman yayınlanıyor, saat kaçta?

Acemi Anneler son bölümü veya 145. Bölüm 7 Mayıs 2021 Cuma günü TRT 1 ekranlarında hayranlarının karşısına çıktı. Peki, Acemi Anneler yeni bölümü ne zaman yayınlanıyor, saat kaçta yayınlanacak?

Acemi Anneler son bölüm ya da 145. Bölüm 7 Mayıs 2021 Cuma günü TRT 1 ekranlarında hayranlarının karşısına çıktı. Dizi 10 Mayıs Pazartesi günü hayranlarını büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Çünkü, pazartesi günü ekran başına kilitlenen dizinin hayranları hüsranla karşılaştı. Peki, Acemi Anneler yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, saat kaçta yayınlanacak? Acemi Anneler dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı konusunda şu ana kadar hiçbir resmi açıklama gelmedi. Dolayısıyla dizinin yeniden yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda olduğu gibi ne zaman yayınlanacağı konusunda da büyük bir muamma söz konusudur. 

Acemi Anneler son bölümde mektup skandalının foyası ortaya çıkıyor. Hayat tarafından yazıldığı iler sürülen mektup ortalığı karıştırıyor. Jasmin tarafından değiştirildiğini bilmeyen Hayat, mektubun kendisi tarafından yazıldığını kabul ediyor; ancak asıl mektubun o olmadığını ise son anda anlıyor. 

Bir Ankara dizisi olarak ekranlardaki yerini alan Acemi Anneler dizisi yeni bölümleriyle hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor.

TRT 1'in aile dizisi "Acemi Anneler" yeni bölümü 145. Bölüm 7 Mayıs 2021 Cuma günü saat 15.45'te TRT 1 ekranlarında hayranlarının karşısına çıkıyor. 

Acemi Anneler son bölümünü canlı izlemek için alttaki linki izleyebilirsiniz.

Hayat'ın borcunu ödeyerek Cenk'i butikten uzaklaştırma kararı herkesi şoke ediyor. Yeni bölümde Ramazan ayının gelmesiyle konular da ona göre şekillenmeye başladı. Ailelerde tatlı bir Ramazan telaşı ve heyecanı var. Öte yandan Hayat'ın peşini bırakmayan Jasmin bu kez tehditlere başlıyor. Cenk'in sabrı artık son noktasına geliyor; çünkü Jasmin'in yaptığı kıskançlıklar artık tahammül sınırlarını zorluyor. Acemi Anneler'in yeni bölümüne Jasmin'in olaylı dönüşü damgasını vuruyor. Hastanede yatan Beyza'nın yanında kalan Cenk ile Hayat'ı istemediği bir halde gören Jasmin, ortalığı birbirine katıyor. Ancak bu anlamsız kıskançlığı onu zor durumda bırakıyor. 

Acemi Anneler son bölüm izle 119. Bölüm Full Tek Parça

Orhan'ın evlat rolü oymanası Kainat hanım ile aralarındaki bağı daha ileri bir noktaya taşıyor. Ancak bu durum Sevda'nın sinirlerini iyice bozuyor.

Acemi Anneler son bölüm izle 118. Bölüm Full Tek Parça

ANNELER 145. BÖLÜM FULL İZLE

7 Mayıs Cuma günü yayınlanan bölümü yayınlandı. İşte son bölümü:

ANNELER 144. BÖLÜM FULL İZLE 

Acemi Anneler'in 6 Mayıs Perşembe günü yayınlanan bölümü:

ACEMİ ANNELER 143. BÖLÜM FULL İZLE

Acemi Anneleri'in 5 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan bölümü şöyle:

ACEMİ ANNELER 142. BÖLÜM FULL İZLE 

Acemi Anneler'in 4 Mayıs Salı günü yayınlanan 142. bölümü şöyle:

ACEMİ ANNELER 141. BÖLÜM FULL İZLE 

Acemi Anneler'in 3 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan bölümü şöyle:

ACEMİ ANNELER 140. BÖLÜM FULL İZLE

Acemi Anneler 30 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölümü full izle: 

ACEMİ ANNELER 139. BÖLÜM

Acemi Anneler'in 29 Nisan Perşembe günü yayınlanan bölümü: 

ACEMİ ANNELER 138. BÖLÜM FULL İZLE 

Acemi Anneler'in 28 Nisan Çarşamba günü yayınlanan bölümü:

ACEMİ ANNELER 137. BÖLÜM FULL İZLE

ACEMİ ANNELER 136. BÖLÜM

ACEMİ ANNELER 135. BÖLÜM

ACEMİ ANNELER 134. BÖLÜM FULL İZLE 

ACEMİ ANNELER 133. BÖLÜM FULL İZLE

ACEMİ ANNELER 132. BÖLÜM FULLİ ZLE 

ACEMİ ANNELER 131. BÖLÜM FULL İZLE

ACEMİ ANNELER 130. BÖLÜM FULL İZLE

ACEMİ ANNELER 129. BÖLÜM'DEN BÖLÜMLER (15 NİSAN PERŞEMBE GÜNKÜ BÖLÜM)

ACEMİ ANNELER 128. BÖLÜM FULL İZLE

ACEMİ ANNELER 127. BÖLÜM FULL İZLE

Acemi Anneler'in 13 Nisan Salı günü yayınlanan bölümü şöyle:

Bugünkü bölüm ise yayın sonrasında eklenecektir.

Şirkette işler karışıyor, Süleyman denilen kişinin gerçekte kim olduğu ortaya çıkıyor. Öte yandan Beyza ile Murat yeniden nikah masasına oturarak nikah tazeliyor. Orhan'ın Kainat anneyle imtihanı giderek çetrefil bir hal alıyor. Kadınların eninde sonunda eşlerinin maç tutkularını kabullenmek zorunda kalıdğı son bölüm komik geçmişti. Erkeklerin maç tutkusu başlarına iş açıyor. Kadınlar bir olmuş onlara karşı harekete geçmiş durumdalar. Yeni bölümde Hayat'ı dolandıran kadının bulunması ve sonrasında Jasmin'in tezgahladığı oyunların ortaya çıkması yakın görünüyor. Kemal ile Nil arasındaki sorunlar ise her geçen gün daha da çetrefil hal alıyor. Ailecek izlenebilecek dizi her geçen gün popülerliğini arttırıyor.

ACEMİ ANNELER 123. BÖLÜM FULL İZLE 

ACEMİ ANNELER 122. BÖLÜM FULL İZLE

 

ACEMİ ANNELER CANLI İZLE:

Yorumlar

Erdem Ben bu diziyi
Yaren Mutlu Çooooook güzel bir dizi
Şilan Keşke hayatla cenk evlenseler jasmin moruğu defolup gitse
Elif guler Zaten birlikde degillerki
hello hayatla cenk evlensin yasemini planları bozulsun