20 Mayıs Doya Doya Moda puan tablosu

20 Mayıs Çarşamba Doya Doya Moda puan tablosu ne oldu? Doya Doya Moda Tv8 ekranlarında izleyici ile buluştu. Büyük beden yarışmacılarıyla ekranlara renk katan yarışma başladı. Peki, Doya Doya Moda 20 Mayıs Puan durumu nasıl oldu? İşte detaylar

Google Haberlere Abone ol

20 Mayıs Çarşamba Doya Doya Moda puan tablosu ne oldu?  Haftanın üçüncü gününde jüri üyeleri Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Kemal Doğulu ile birlikte ekranlardaki yerini aldı.  Dün Serbest Deniz Kenarı Şıklığı ile kombinleri tamamlayan yarışmacılar jüri üylerinden yüksek not almaya çalıştı. Dün en yüksek puanı 15 tam puanla Su ve Betül aldı. Ayrıca yarışmaya geçen hafta dahil olan büyük beden yarışmacı Tuğçe'nin kombini yine olay oldu. Sahil kenarı elbisesinin altına çorap giyen Tuğçe jüriden büyük eleştiriler aldı. Yarışmayı bırakıp gitmek isteyen Tuğçe jüri tarafından durduruldu. Ancak ağlayarak podyumu terk eden Tuğçe dış sesin iknası ile tekrar sahneye döndü.

Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu'nun jüri üyeliğini yaptığı yarışmada 7 büyük beden yarışmacı en yüksek puanları alarak haftanın finalinde birinci olmak için yarışıyor. Hafta finalinde yani Cuma günü birinci olan yarışmacı bir altın kolyenin sahibi oluyor. Geçen hafta birinci olarak altın kolyeyi alan isim Hanzade olmuştu. Peki, Doya Doya Moda 20 Mayıs Puan Durumu nasıl oldu, kim birinci oldu, puan tablosu nasıl şekillendi? Bugün hangi yarışmacı birinci oldu?

Bilindiği gibi Doya Doya Moda yarışmasında bulunan yedi büyük beden yarışmacı kilolarını en iyi kamufle edecek şekilde, belirlenen konsepte uygun şık bir kıyafet tercih etmek zorunda. Seçtiklere kıyafetlere göre, saç, makyaj ve aksesuar tercihi de yapmak zorunda olan yarışmacılar günün sonunda yaptıkları kombinler ile jüri üyelerinden en yüksek puanı almaya çalışıyorlar. Hafta içi puanlar 15 tam puan üzerinden değerlenidirilirken hafta finalinde yani cuma günü ie 30 tam puan üzerinden değerlendiriliyor. Ve alınan tüm puanlar neticesinde birinci olan Doya Doya Moda yarışmacısı altın kolyenin sahibi oluyor ve sonuncu olan ise eleme potasına düşerek jüri üyesi Kemal Doğulu'nun ilanı ile eleniyor ya da yarışmaya devam ediyor. 

Hafta içi alınan puanlar hafta finalinde birinci olacak yarışmacıyı belirlemede önemli rol oynuyor.

DOYA DOYA MODA 20 MAYIS PUAN TABLOSU

Doya Doya Moda 20 Mayıs günü yarışan büyük beden yarışmacılarının jüri üyelerinden aldığı puanlar aşağıdaki tabloda verilmiştir. Bugünün konsepti 'Serbest Şıklık'. 

20 Mayıs puan tablosu ise şu şekilde:

Gamze 8
Su 15
Betül 8
Emel 10
Hanzade 5
Sündüz 15
Tuğçe 3

 

19 Mayıs puan tablosu ise şu şekilde:

Gamze 6
Su 15
Betül 15
Emel 4
Hanzade 5
Sündüz 8
Tuğçe 3

 

18 Mayıs puan tablosu: 

Gamze  6
Su  11
Betül  12
Emel  7
Hanzade  8
Sündüz  13
Tuğçe  3


DÜN NELER OLDU?

Yarışmacıların dünkü kombinleri ve aldıkları puanlar şu şekilde oldu:

DOYA DOYA MODA 20 MAYIS SALI FRAGMANI 

Doya Doya Moda 128. Bölüm Fragmanı şöyle:

Yorumlar