19 Eylül 2020 reyting sonuçları açıklandı

Televizyon kanallarında 19 Eylül 2020 Cumartesi günü yayınlanan dizi ve programlardan hangileri daha çok izlendi? İşte cevabı:

Google Haberlere Abone ol

Televizyon kanallarında 19 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total'de 1.sırada TV8’de yayınlanan “Mastercheff Türkiye”, 2.sırada Show TV’de ekrana gelen “Kuzey Yıldızı İlk Aşk”, 3.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Mastercheff Türkiye”, 2.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu”, 3.sırada Star TV’de yayınlanan “İyi Günde Kötü Günde” yer aldı.

17 EYLÜL 2020 REYTİNG SONUÇLARI

Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor ve MasterChef Türkiye gibi birbirinden iddialı yapımlar perşembe akşamına damgasını vurdu.

17 Eylül tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total'de 1.sırada ATV’de yayınlanan “Bir Zamanlar Çukurova”, 2.sırada Fox TV’de ekrana gelen “Mucize Doktor”, 3.sırada “Bir Zamanlar Çukurova”ın özeti yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Mucize Doktor”, 2.sırada TV8’de yayınlanan “Mastercheff Türkiye”, 3.sırada “Bir Zamanlar Çukurova” yer aldı.

15 EYLÜL 2020 REYTİNG SONUÇLARI

TRT 1'de dün akşam yayınlanan Masumlar Apartmanı'nın da dahil olduğu reyting yarışında 15 Eylül'de hangi yapım birinci oldu, kim daha çok izlendi? İşte sonuçları:

15 Eylül tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total'de 1.sırada TV8’de yayınlanan “Mastercheff Türkiye”, 2.sırada ATV’de ekrana gelen “Müge Anlı İle Tatlı Sert”, 3.sırada Star TV’de izleyiciyle buluşan “Menajerimi Ara” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Mastercheff Türkiye”, 2.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber”, 3.sırada “Menajerimi Ara” yer aldı.

TRT’de dün ilk bölümü yayınlanan “Masumlar Apartmanı” Total’de 6., AB’de ise 5. sırada yer aldı.

13 EYLÜL 2020 REYTİNG SONUÇLARI

Türk televizyon kanallarında 13 Eylül 2020 Pazar günü yayınlanan diziler ve programlar arasında en çok hangisi izlendi, reyting yarışının birincisi kim oldu? 

Pazar akşamının en çok izlenen ve ilgiyle takip edilen programı MasterChef Türkiye oldu. TV8'de yayınlanan programın dün akşamki bölümünde eleme heyecanı yaşandı. 

Öte yandan birçok televizyon kanalında yeni sezona başlayan diziler vardı. Örneğin FOX TV en iddialı dizilerinden biri olan Savaşç'yı dün akşam başlattı. 

Öte yandan Show TV'de Arıza isminde yeni bir dizi dün akşam ekranlara geldi.

Kanal D'de ise dün akşam Çok Güzel Hareketler 2 vardı.

Total'de 1.sırada TV8’de yayınlanan “Mastercheff Türkiye”, 2.sırada Fox TV’de izleyiciyle buluşan “Savaşçı”, 3.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Mastercheff Türkiye”, 2.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu”, 3.sırada “Mastercheff Türkiye”nin özeti yer aldı.

Show TV’de ilk bölümü ekrana gelen “Arıza” dizisi Total’de 5., AB’de ise 4. sırada yer aldı.

13 Eylül reyting sonuçları
Caption

12 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI

Televizyon kanallarında 12 Eylül Perşembe günü yayınlanan dizi ve programlar arasında en çok hangisi izlendi, reyting yarışının birincisi kim oldu? İşte 12 Eylül reyting sonuçları: 

Televizyon ekranlarının en çok izlenen programlarından bazıları dün akşam bir kez daha ilk sıralarda yer aldı. 

Dün akşam TOTAL'de en fazla izlenen program TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye oldu. Onu Show TV'de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi izledi. 

12 eylül reyting sonuçları

Yorumlar