16 Ekim 2020 Cuma reyting sonuçları

Reytinglerin 16 Ekim 2020 Cuma günkü sonuçları belli oldu. Peki, 16 Ekim Cuma günü hangi dizi birinci oldu? İşte detaylar:

Google Haberlere Abone ol

Kırmızı Oda, Ramo, Babil, Hercai, Arka Sokaklar ve Çocukluk dizileri dün akşam kıyasıya bir mücadele ortaya koydu. Televizyon kanallarının 16 Ekim 2020 Cuma günkü yayın akışlarında en çok izlenen yapımları belli oldu. Peki, 16 Ekim Cuma reyting sonuçları nasıl oldu, hangi dizi zirveye oturdu? 

Total'de 1.sırada TV8’de yayınlanan “Kırmızı Oda”, 2.sırada Kanal D'de ekrana gelen "Arka Sokaklar" dizisi, 3.sırada ise Fox TV’de yayınlanan “Çocukluk” dizisi yer aldı. AB'de ise 1.sırada “Kırmızı Oda”, 2.sırada “Kırmızı Oda" dizisinin özeti, 3.sırada “Çocukluk" dizisi yer aldı.

9 EKİM 2020 REYTİNG SONUÇLARI

Ramo, Babil, Kırmızı Oda, Hercai, Payitaht Abdülhamid, Çocukluk ve Arka Sokaklar gibi birbirinden iddialı yapımların yarışı sonuçlandı. Televizyon kanallarının en iddialı dizileri Cuma akşamı seyircinin karşısına çıktı. Bütün kanalların en iddialı dizileri aynı anda seyircinin karşısına çıktı. Bu nedenle reyting yarışınını dün akşam nasıl geçtiği merakla bekleniyordu. 

Reyting yarışını birincisi dün akşam TV8’de yayınlanan “Kırmızı Oda” oldu. Yarışmanın ikincisi ise Kanal D'de ekrana gelen "Arka Sokaklar" dizisi oldu. 3.sırada ise Show TV’de yayınlanan “Ramo” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Kırmızı Oda”, 2.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber”, 3.sırada “Ramo" yer aldı.

Fox TV'de ilk kez izleyiciyle buluşan "Çocukluk" dizisi ise reyting yarışını Total'de 5., AB'de ise 4. olarak tamamladı.

TOTAL'DE SIRALAMA

8 EKİM 2020 REYTİNG SONUÇLARI

Yorumlar