13 Şubat Cumartesi reyting sonuçları belli oldu mu? En çok hangi dizi izlendi?

Reyting sonuçları nasıl oldu? 13 Şubat 2021 Cumartesi günü reyting yarışında en çok izlenen diziler Gönül Dağı dizisi oldu. İşte 6 Şubat Cumartesi günü reyting sonuçları:

Google Haberlere Abone ol

Televizyon kanallarında dün yayınlanan yapımlar arasından hangisi daha fazla izlendi, reyting listelerinin zirvesine hangi dizi ya da program oturdu? İşte 6 Şubat 2021 Cumartesi günü reyting sonuçları: 

Cumartesi akşamının en çok izlenen yapımı TRT 1'de yayınlanan Gönül Dağı dizisi oldu. Gönül Dağı'nı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi izledi. 

İşte 13 Şubat Cumartesi reyting sonuçları:

GEÇEN HAFTANIN SONUÇLARI

Gönül Dağı önceki hafta olduğu gibi bu hafta da yine zirveyi kimseye kaptırmadı. 

İşte 6 Şubat reyting sonuçları:

GEÇEN HAFTA TRT DİZİSİ SURVİVOR'U GERİDE BIRAKMIŞTI

Geçen hafta aynı gün yayınlanan yapımlar arasında TRT 1'de yayınlanan Gönül Dağı dizisi Survivor da geride bırakarak zirveye oturmuştu. 

Survivor'ın başlamasıyla birlikte reyting listeleri de değişti. Şimdiye kadar Cumartesi günlerinin en çok izlenen yapımı TRT 1'de yayınlanan Gönül Dağı dizisi oluyordu. Survivor ile birlikte listede değişiklik oldu.

9 OCAK 2021 REYTİNG SONUÇLARI

İşte 9 Ocak Cumartesi reyting sonuçları: 

2 OCAK 2021 REYTİNG SONUÇLARI

Cumartesi akşamı yayınlanan yapımlar arasında en çok yerli sinema filmi Nasipse Olur izlendi. Onunla birlikte MasterChef Türkiye de en çok izlenen yapım oldu.

İşte 2 Ocak 2021 tarihinde en çok izlenen yapımlar:

ÖNCEKİ HAFTA REYTİNG SONUÇLARI

İşte 26 Aralık 2020 Cumartesi günü en çok izlenen televizyon dizileri:

12 ARALIK 2020 REYTİNG SONUÇLARI

Gönül Dağı geçen hafta olduğu gibi bu hafta da zirveyi kimseye bırakmadı. MasterChef Türkiye, İbo Show gibi iddialı programlara rağmen Gönül Dağı zirveye oturdu. İşte 12 Aralık 2020 reyting sonuçları:

5 ARALIK 2020 REYTİNG SONUÇLARI (GEÇEN HAFTA)

TRT bir kez daha reyting listelerinin en üst sıralarında yer aldı. Uyanış Büyük Selçuklu ve Masumlar Apartmanı dizisinden sonra bir dizi daha zirveye oturdu. Dün yayınlanan diziler arasında en çok seyredilen dizi Gönül Dağı oldu. Onu Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi izledi. 

İşte 5 Aralık reyting sonuçları ve en çok izlenen diziler:

28 KASIM 2020 (GEÇEN HAFTA) REYTİNG SONUÇLARI

Dün yayınlanan diziler arasında Kuzey Yıldızı İlk Aşk ile Gönül Dağı dizileri ilk sıraya yerleşirken, İBO Show Total'de 7. sırada yer aldı. 

Sen Çal Kapımı ve Bir Annenin Günahı dizileri ise dün akşam gerilerde kaldı. 

İşte 28 Kasım reyting sonuçları:

21 KASIM 2020 REYTİNG SONUÇLARI

Total'de 1.sırada Show TV’de yayınlanan “Kuzey Yıldızı İlk Aşk”, 2. sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu”, 3.sırada TRT1’de ekrana gelen “Gönül Dağı” yer aldı. AB'de ise 1.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu”, 2.sırada TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye”, 3.sırada “Gönül Dağı” yer aldı.

İşte 21 Kasım 2020 Cumartesi reyting sonuçları:

BİR ÖNCEKİ HAFTANIN REYTİNG SONUÇLARI

Total'de 1.sırada Show TV’de yayınlanan “Kuzey Yıldızı İlk Aşk”, 2.sırada TV8’de ekrana gelen “Masterchef Türkiye”, 3.sırada “Show Ana Haber” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Masterchef Türkiye”, 2.sırada TRT1’de yayınlanan “Gönül Dağı”, 3.sırada “Masterchef Türkiye”nin özeti yer aldı.

17 EKİM 2020 REYTİNG SONUÇLARI

Total'de 1.sırada TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye”, 2.sırada Show TV’de ekrana gelen “Kuzey Yıldızı İlk Aşk”, 3.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Masterchef Türkiye”, 2.sırada “Masterchef Türkiye”nin özeti, 3.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” yer aldı.

10 EKİM 2020 CUMARTESİ REYTİNG SONUÇLARI

Reyting yarışında TOTAL'de 1.sırada TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye”, 2.sırada Show TV’de ekrana gelen “Kuzey Yıldızı İlk Aşk”, 3.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” yer aldı.

AB'de ise 1.sırada “Masterchef Türkiye”, 2.sırada “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu”, 3.sırada “Masterchef Türkiye”nin özeti yer aldı.

Yorumlar