Erkeklerin kadınlarda en çok aradığı özellikler

Kadın erkek ilişkilerinde çiftlerin ruh özellikleri olarak uyuşmaları, birbirlerinden bekledikleri davranışları hissettirmeleri ilişkilerin uzun ömürlü olmasını sağlar.

Erkeklerin kadınlarda en çok aradığı özellikler
08 Mayıs 2015 Cuma 10:17

 İlişkilerde genel olarak kadınların beklentileri daha yüksektir, ancak bu duruma birde karşı taraftan bakıldığından erkeklerinde partnerinden belli başlı beklentileri vardır ve bunlar asla değişmez!

Erkekler en başta sevdiği kadına güvenmek isterler, en ufak bir yalan bile bir daha güven duygularını yerine getiremeyebilir.

Erkekler hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak güçlü olmayı severler. Bu yüzden onun yanındayken sürekli ben güçlü bir kadınım gibi görünmekten ve davranmaktan kaçının.

Kendilerini güldüren, neşeli kadınları severler, ancak espirilerini ve bu neşeli hallerini bir toplumda değil baş başayken yapmanız daha hoşlarına gidecektir.

Sizin yanınızda kendisini rahat hissederse sevgisini göstermekten kaçınmaz, siz onun yanında doğal ve rahat davranın ki kendisi rahat hissetsin.

Erkekler doğal güzellikten hoşlanır. Siz kendinizi ona daha çok beğendirmek için abartılı makyajlardan ve kıyafetlerden uzak durun.

Kadınlar hep erkeklerin kendisine sürpriz yapmasını beklerler ama aslında erkeklerde kendisine ufak sürprizler yapılmasından mutluluk duyarlar.

Asla beni terketmesin düşüncesi ile her söylediğini yapmanız sizi daha çekici göstermeyecektir. Arada kendi fikirlerinizi ve isteklerinizi de dile getirmeniz,  asiliğinizi göstermeniz sizi daha etkileyici gösterecektir.

 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×