Yenimahalle Belediyesi personeline bütçe eğitimi

Yenimahalle Belediyesi, belediye bütçesini hazırlayan personellerine 5 günlük seminerle ‘Bütçe nasıl hazırlanır’ eğitimi verdi. 5 ayrı başlıkla personelini bütçe konusunda uzmanlaştırmayı amaçlayan belediye, kaynaklarını en verimli...

Yenimahalle Belediyesi personeline bütçe eğitimi
24 Temmuz 2014 Perşembe 11:43

Yenimahalle Belediyesi, belediye bütçesini hazırlayan personellerine 5 günlük seminerle ‘Bütçe nasıl hazırlanır’ eğitimi verdi. 5 ayrı başlıkla personelini bütçe konusunda uzmanlaştırmayı amaçlayan belediye, kaynaklarını en verimli şekilde kullanmak için kolları sıvadı.

Devlet Bütçe Uzmanı Salim Demirhan, belediye personeline “Performans esaslı bütçeleme, performans programlı bütçeleme, bütçe ve bütçeleme sistemleri, kodlama sistemleri, analitik bütçe sınıflandırılması ve stratejik çalışma planı” başlıkları altında bütçe eğitimi verdi.

Personele, en doğru ve en verimli bilgileri aktaran Demirhan, sık sık personele sorular da sorarak semineri onlarla birlikte tamamladı.

Belediyenin kaynaklarını en doğru biçimde kullanılması için düzenlenen seminerlere personel de büyük ilgi gösterdi. Edindikleri bilgilerle verimli bir çalışma ortamı hazırlayan bütçe personeli, belediyenin geleceği için emin adımlarla çalışıyor. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×