Vali Yavuz: 'En iyi şekilde tepki vermeye devam ediyor'

Trabzon Valisi Yavuz: "Trabzon topyekün, kalkışmaya karşı gücünü ve sayısını her geçen gün artırarak en iyi şekilde tepki vermeye devam ediyor"

Vali Yavuz: 'En iyi şekilde tepki vermeye devam ediyor'
24 Temmuz 2016 Pazar 15:05

Trabzon Valisi Yücel Yavuz, kentin topyekün, kalkışmaya karşı gücünü ve sayısını her geçen gün artırarak en iyi şekilde tepki vermeye devam ettiğini bildirdi.

Yavuz, yaptığı yazılı açılamada, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) mensuplarınca gerçekleştirilen darbe girişiminin ardından tüm yurtta olduğu gibi Trabzon'da da başlayan demokrasi nöbetinin vatandaşların yoğun katılımı ile sürdüğünü belirtti.

Devlet ile milletin el ele verdiğini vurgulayan Yavuz, "Türk milleti sağcısı, solcusu ile her türlü ideolojik farklılığıyla 'Ben tek sesim, vatan söz konusu olunca gerisi teferruattır' dedi ve bütün dünyaya bunu ilan etti." ifadesini kullandı.

Yavuz, Trabzon'un topyekün, kalkışmaya karşı gücünü ve sayısını her geçen gün artırarak en iyi şekilde tepki vermeye devam ettiğini dile getirerek yediden yetmişe her bir Trabzonluya millet, ülke, şahsı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına sonsuz şükranlarını sunduğunu kaydetti.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×