Vali Büyük: Turizm potansiyelimizi değerlendirmeliyiz

Çukurova Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (ÇUKTOB) Başkanı Tayyar Zaimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Mustafa Büyük’ü ziyaret etti.ÇUKTOB Başkanı Tayyar Zaimoğlu ziyaret sırasında Vali Mustafa Büyük’e yaptıkları çalışmalar...

Vali Büyük: Turizm potansiyelimizi değerlendirmeliyiz
01 Temmuz 2014 Salı 17:18

Çukurova Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (ÇUKTOB) Başkanı Tayyar Zaimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Mustafa Büyük’ü ziyaret etti.

ÇUKTOB Başkanı Tayyar Zaimoğlu ziyaret sırasında Vali Mustafa Büyük’e yaptıkları çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler verirken, Adana turizminin gelişip kalkınması için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini ve bu uğurdaki çalışmalarını bundan sonra da kararlılıkla sürdüreceklerini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Mustafa Büyük ise tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olmasından dolayı, zengin bir tarihi ve kültürel mirasa sahip olan Adana’da, turizmin potansiyelinin değerlendirilmesi gerektiğine dikkat çekti. Adana’nın sahip olduğu doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerin layıkıyla değerlendirilmesi gerektiğine vurgulayan Vali Büyük, "Sektör temsilcilerimiz ve kent gönüllüsü dostlarımız ile birlikte, Adana’nın turizm çatısını zirveye taşımak yolunda ele ele ve gönül gönüle çalışmaya hazırız. Siz değerli sektör temsilcilerimizin nezdinde, Adana turizminin gelişmesine katkı koyan tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimi sunuyorum." diye konuştu.

CİHAN

Vali Büyük: Turizm potansiyelimizi değerlendirmeliyiz


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×