Vali Ayyıldız: Daha iyiye ulaşmak için daha çok çalışmalıyız

Yeni yıl mesajı yayımlayan Aydın Valisi Erol Ayyıldız, “Yeni yılda daha güzel gelecek için hepimiz dünün muhasebe ve mukayesesini en iyi şekilde yaparak, toplumun tüm kesimleriyle birlikte el ele, gönül gönüle vererek, daha iyiye ulaşmak için daha çok ça.

Vali Ayyıldız: Daha iyiye ulaşmak için daha çok çalışmalıyız
30 Aralık 2013 Pazartesi 13:28

Yeni yıl mesajı yayımlayan Aydın Valisi Erol Ayyıldız, “Yeni yılda daha güzel gelecek için hepimiz dünün muhasebe ve mukayesesini en iyi şekilde yaparak, toplumun tüm kesimleriyle birlikte el ele, gönül gönüle vererek, daha iyiye ulaşmak için daha çok çalışmalıyız.” dedi.

Sevinçleri ve üzüntüleriyle bir yılın daha geride bırakıldığını belirten Vali Ayyıldız, şunları kaydetti: "Şüphesiz ki her yeni yıl, umut ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. Bu bakımdan geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için hepimizin üzerine önemli görevler düşmektedir. Aynı ilde yaşayan insanlar olarak bizlerin en önemli sorumluluğunun birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü davranmak olduğunu unutmayalım. Bununla birlikte daha güzel gelecek için hepimiz dünün muhasebe ve mukayesesini en iyi şekilde yaparak, toplumun tüm kesimleriyle birlikte el ele, gönül gönüle vererek daha iyiye ulaşmak için daha çok çalışmalı, yeni bir şevk ve enerjiyle Aydınımız'ın daha modern, dünyayla entegre ve uluslararası bir cazibe merkezi olması, sesini daha gür duyurabilmesi için üzerimize düşen görevleri yerine getirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederim." CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×