Uludağ’a taziye ziyaretleri sürüyor

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ünsal Bulut, geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden Sarıçam Belediye Başkan Bilal Uludağ’a taziye ziyaretinde bulundu. Başkan Bilal Uludağ’ı makamında...

Uludağ’a taziye ziyaretleri sürüyor
24 Temmuz 2014 Perşembe 14:03

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ünsal Bulut, geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden Sarıçam Belediye Başkan Bilal Uludağ’a taziye ziyaretinde bulundu.

Başkan Bilal Uludağ’ı makamında ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, iadeyi ziyaret için geldiğini belirterek aynı zamanda taziyelerini de bildirdi. Başkan Bilal Uludağ’a Rektör Kibar’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çukurova Üniversitesi ile Sarıçam Belediyesinin her zaman iyi ilişkiler içinde olacağını belirten Başkan Uludağ, üniversitenin birikimlerinden önümüzdeki dönemde faydalanmak için işbirliğinin devam edeceğini kaydetti.

Bir süre önce Adana İl Jandarma Alay Komutanlığına atanan Albay Ünsal Bulut da Bilal Uludağ’ı makamında ziyaret ederek Başkan Uludağ’a taziyelerini iletti. Belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Uludağ, aynı zamanda ilçenin asayiş meseleleri hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

CİHAN

Uludağ’a taziye ziyaretleri sürüyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×