Trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı

Erzincan'da meydana gelen bazı trafik kazaları, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarınca kayıt altına alındı.

Trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı
05 Eylül 2016 Pazartesi 13:02

İl Emniyet Müdürlüğünce, kentte suç oranlarının düşürülmesi ve suça karışanların tespit edilerek yakalanması amacıyla kurulan MOBESE kameralarınca kentte kaydedilen trafik kazalarına ilişkin görüntüleri basın mensupları ile paylaştı.

Kentte gerçekleşen ve 6 kişinin yaralandığı 8 trafik kazasıyla ilgili görüntülerde, yolcu otobüsü ile bir otomobilin çarpışma anının yanı sıra kazaya karışan bir başta otomobilin orta refüje çıkması da yer alıyor.

Görüntülerde, TEDAŞ Kavşağı'nda otobüsle çarpışan otomobilin savrularak refüje çıkarak durabilmesi, Terzibaba Kavşağı'nda dönüş yapan otomobilin karşı yönden gelen otomobille çarpışması, SGK Kavşağı'nda kırmızı ışıkta duran otomobillerin zincirleme kazaya karışması, Dörtyol Kavşağı'nda da iki otomobilin çarpışması dikkati çekiyor.

Yetkililer, kazaların genellikle trafik kurallarına uyulmamasından kaynaklandığını belirterek, sürücülerin daha dikkatli olmasını istediler.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×