TEM Otoyolu'nun İstanbul istikameti 8 saat ulaşıma kapanacak

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi kapsamında Dilovası mevkinde üst geçit önergeme kirişlerinin konulacak olması nedeniyle TEM Otoyolu'nun Ankara-İstanbul istikameti Dilovası Kavşağı'ndan ulaşıma kapanacak ve trafik D-100 Karayolu'na yönlendirilecek..

TEM Otoyolu'nun İstanbul istikameti 8 saat ulaşıma kapanacak
23 Haziran 2014 Pazartesi 18:18

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi kapsamında Dilovası mevkinde üst geçit önergeme kirişlerinin konulacak olması nedeniyle TEM Otoyolu'nun Ankara-İstanbul istikameti Dilovası Kavşağı'ndan ulaşıma kapanacak ve trafik D-100 Karayolu'na yönlendirilecek.

Kocaeli Valiliği'nden yapılan açıklamada, çalışma hakkında bilgi verildi. Açıklama şöyle: "Gebze – Orhangazi - İzmir (İzmit Körfezi Geçişi ve Bağlantı Yolları Dahil) Otoyolu Projesi kapsamında 0-4 Otoyolu Dilovası Mevkii Km:46+050(K.K.No:04/7-11)’da üstgeçit öngerme kirişlerinin konulması çalışmaları yapılacaktır. Söz konusu bu çalışmalar kapsamında Kuzey taşıma yolunun ( Ankara – İstanbul) yönü kapatılarak trafik Dilovası kavşağından D-100’e verilecektir. Çalışmalar, 23.06.2014 Pazartesi günü saat 22:00’ da başlayıp, 24.06.2014 Salı günü saat 07:00’de tamamlanacaktır. Bu çalışmalar sırasında geçici trafik işaretlemeleri yapılacak ve gerekli emniyet tedbirleri alınacaktır. Sürücülerin alternatif yolları kullanmaları ve yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir." CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×