Sergi materyalleri köy okulundaki çocuklara dağıtılacak

Atatürk Üniversitesi (AÜ) Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri, çocuk gelişimini anlatan bir sergi açtı. Öğrenciler açılan serginin sonunda yapılan materyalleri köy okulundaki çocuklara dağıtacak. 200 öğrencinin...

Sergi materyalleri köy okulundaki çocuklara dağıtılacak
23 Mayıs 2014 Cuma 15:18

Atatürk Üniversitesi (AÜ) Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri, çocuk gelişimini anlatan bir sergi açtı. Öğrenciler açılan serginin sonunda yapılan materyalleri köy okulundaki çocuklara dağıtacak.

200 öğrencinin el emeği ile hazırladığı oyuncak, maket ve süs eşyalarından oluşan serginin açılışı Meslek Yüksek Okulu kantininde gerçekleştirildi. Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Erdoğan, Çocuk gelişimi Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali Seven, Öğretim Görevlileri ve öğrenciler sergiye ilgi gösterdi. Sergide çocuk gelişimi bölümü 1’inci sınıf öğrencileri Mehtap Keklik, Elif Buğa, Merve Nur Deniz ve İlayda Deper’in yaptığı, Erzurum’un yeni simgesi olan Atlama Kuleleri maketi sergide en çok ilgi gören maketler arasında oldu.

Atatürk Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Erdoğan “Çocuk Gelişimi bölümüne okuyan öğrencilerimiz her yıl bu tür çalışmalar yapmaktadır. Her geçen gün ise daha iyisini yapmakta, okulumuzda bu tür etkinliklerin yapılmasından memnunuz.” dedi.

CİHAN

Sergi materyalleri köy okulundaki çocuklara dağıtılacak


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×