Şehit polisin ailesini sağlıkçılar sakinleştirdi

Siirt'de Özel Hareket görevlisi polis memuru Serdar Keleş, şehit oldu. Edinilen bilgiye göre. henüz bilinmeyen bir nedenle akşam saatlerinde şehit olduğu belirtilen polis memuru Keleş’in naaşının yarın önce Diyarbakır’a sonra da memleketi...

Şehit polisin ailesini sağlıkçılar sakinleştirdi
12 Temmuz 2014 Cumartesi 00:53

Siirt'de Özel Hareket görevlisi polis memuru Serdar Keleş, şehit oldu. Edinilen bilgiye göre. henüz bilinmeyen bir nedenle akşam saatlerinde şehit olduğu belirtilen polis memuru Keleş’in naaşının yarın önce Diyarbakır’a sonra da memleketi Osmaniye’nin Bahçe ilçesine getirileceği belirtildi.

Şehit polisin acı haberini Bahçe Emniyet Amiri Başkomiser Aydın Aydoğan ile İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Önder Irkılata birlikte verirken sağlık ekibi de yer aldı. Acı haberi alan anne Zeynep Keleş ve baba Adem Keleş ve akrabaları göz yaşlarına boğuldu. Şehit polisin amcası Mustafa Keleş, olayın sebebini henüz bilmediklerini belirterek gece şehit polisin naaşını almak için Siirte gideceklerini söyledi. Acı haberi alan aileyi, akrabaları ve komşuları yalnız bırakmadı.

CİHAN

Şehit polisin ailesini sağlıkçılar sakinleştirdi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×