Sarıçam Belediye Başkanı Zenbilci: Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz

Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, 5 yıl Sofulu belde belediye başkanlığı ve 5 yılda Sarıçam ilçe kurucu belediye başkanlığı yaptığını söyledi.

Sarıçam Belediye Başkanı Zenbilci: Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz
04 Şubat 2014 Salı 18:08

Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, 5 yıl Sofulu belde belediye başkanlığı ve 5 yılda Sarıçam ilçe kurucu belediye başkanlığı yaptığını söyledi. Zenbilci, “10 yılda binlerce metrekare yol, onlarca park ve belediyecilik hizmeti yaptık. Sarıçam’ın her sokağında hizmet izimiz var.” dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Zenbilci, hiç bir zaman boş vaatlerde bulunmadığını belirtti. ‘Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü almaz’ diyen Zenbilci, “Dolayısıyla bizim tarlada izimiz vardır. Çünkü son beş yıl içinde bir milyon 250 bin metrekare asfalt yol, bir milyon metre kareyi bulan kilit parke yol yaptık. 70 park ve yeşil alan düzenlemesi yaptık. Bir o kadar parkımızı yeniden düzenledik. Bunun dışında halkımızın her kesimine dönük sosyal projeler ürettik. Halkımızın derdi ile dertlendik. Bu nedenle bu tarlada izimizde var, harmanda yüzümüz de var. Dün sizlerle beraberdik, bu günde sizlerle beraberiz. İnşallah yarında sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×