Şampiyon sporcular, Vali Güvençer'i ziyaret etti

Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Voleybol Şampiyonası'nda Türkiye şampiyonluğunu kazanan Fethiye Özel Sporcular Spor Kulübü oyuncuları, Vali Mustafa Hakan Güvençer'i ziyaret etti. Ziyarette Aile ve Sosyal Politikalar...

Şampiyon sporcular, Vali Güvençer'i ziyaret etti
12 Mayıs 2014 Pazartesi 19:33

Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Voleybol Şampiyonası'nda Türkiye şampiyonluğunu kazanan Fethiye Özel Sporcular Spor Kulübü oyuncuları, Vali Mustafa Hakan Güvençer'i ziyaret etti.

Ziyarette Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Mehmet Ali Kariptaş engelli voleybolculara eşlik etti. Özel sporcuları kutlayan Vali Güvençer, "Sizi bu başarınızdan dolayı yürekten tebrik ediyorum. Başarılarınızın daimi olacağına inanıyorum." dedi.

Fethiye Özel Sporcular Spor Kulübü Başkanı Recai Şatır ise şunları söyledi: "Kulübümüzde engelli sporcularımız voleybol, atletizm, basketbol, masa tenisi, salon futbolu gibi branşlarda yer almaktadır. Engelli bireylerin olduğu ailelerin tamamına ulaştığımızda engelli bireylerimizi spora daha çok yönlendirebileceğiz."

Vali Güvençer engelli sporcular ve şampiyonluk kupasıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. CİHAN

Şampiyon sporcular, Vali Güvençer'i ziyaret etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×