Şampiyon atletler Vali Altıparmak’ı ziyaret etti

İsrail'de düzenlenen Dünya Atletizm Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil eden Erzurum Aziziye Adnan Menderes Lisesi Atletizm Takımı şampiyon oldu. 18 ülkenin sporcularının katıldığı yarışmada ferdi sıralamada ise Ömer Oti ve Enis Korkmaz...

Şampiyon atletler Vali Altıparmak’ı ziyaret etti
29 Nisan 2014 Salı 16:38

İsrail'de düzenlenen Dünya Atletizm Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil eden Erzurum Aziziye Adnan Menderes Lisesi Atletizm Takımı şampiyon oldu. 18 ülkenin sporcularının katıldığı yarışmada ferdi sıralamada ise Ömer Oti ve Enis Korkmaz birinci oldu. Erzurum Valisi, şampiyon atletleri kabul etti.

İsrail’in Ziyapolis kentinde 28 Mart – 03 Nisan 2014 tarihleri arasında lise öğrencileri arasında 4 kategoride yapılan şampiyonada Türk bayrağını zirveye taşıyan şampiyon sporcular, Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak’ı ziyaret etti.

Adnan Menderes Lisesi'nin başarılı öğrencilerini tebrik eden Vali Altıparmak, bundan sonraki olimpiyat ve dünya şampiyonalarında da aynı başarıları beklediklerini belirterek bu kapasitenin kendilerinde olduğunu kaydetti. Gittikleri her yerde sadece kendilerini değil milleti temsil ettiklerini söyleyen Vali Altıparmak, valilik olarak bundan sonra da her türlü desteği vereceklerini söyledi.

    Aziziye Kaymakamı Zafer Öz’ün de hazır bulunduğu ziyarette Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdür Vekili Memduh Ceyhun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Necati Özarslan, Okul Müdürü Osman Aktoprak, antrenörler Yavuz Bayram ve Yavuz Sinan İşler ile sporcular Ömer Oti, Adem Bayram, Emrah Gönen, Cengiz Aktaş, Cabir Aydın, Halil Acal hazır bulundu.

    Vali Altıparmak ziyaretin sonunda sporculara çeşitli hediyeler verdi. CİHAN

Şampiyon atletler Vali Altıparmak’ı ziyaret etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×