Otobüs şoförü ile bayan sürücünün yumruklaşma anı kamerada

Beyoğlu’nda halk otobüsü şoförü ile otomobil kullanan bir bayan sürücü, seyir halindeyken tartıştı. Bir müddet sonra otobüs durakta yolcu indirmek için durdu. Bu sırada otomobilinden inen bayan sürücü, otobüse binerek şoförle tartışmaya...

Otobüs şoförü ile bayan sürücünün yumruklaşma anı kamerada
18 Haziran 2014 Çarşamba 17:18

Beyoğlu’nda halk otobüsü şoförü ile otomobil kullanan bir bayan sürücü, seyir halindeyken tartıştı. Bir müddet sonra otobüs durakta yolcu indirmek için durdu. Bu sırada otomobilinden inen bayan sürücü, otobüse binerek şoförle tartışmaya başladı. Otobüsün içinde tartışmaya başlayan iki sürücü, yolcuların gözü önünde önce tükürük savaşı yaptı, ardından yumruklaştı. Otobüs sürücüsünün ardı ardına attığı yumruklara dayanamayan bayan sürücü, neye uğradığını şaşırarak otobüsten inmek zorunda kaldı. Yaşanan kavga anı, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Beyoğlu’nda seyir halindeyken Belediyeye bağlı Topkapı-Beşiktaş hattında çalışan bir halk otobüsü ile bayan otomobil sürücüsü arasında bilinmeyen bir sebeple tartışma yaşandı. Seyir halinde ara sıra tartışarak ilerleyen iki sürücü, bir süre sonra otobüsün durakta yolcu indirdiği sırada karşı karşıya geldi. Otomobilinden inerek sinirli şekilde duraktaki otobüse giden ismi öğrenilemeyen bayan sürücü, bir süre otobüs şoförüyle tartıştı. İki sürücü tartışmanın ardından birbirlerini tükürük yağmuruna tuttu. Sinirlerine hakim olamayan bayan sürücü ve otobüs sürücüsü tükürükleşmenin ardından yolcuların gözü önünde yumruk yumruğa birbirine girdi. Otobüs şoförü tarafından ardı ardına atılan yumruklara dayanamayan bayan sürücü, çareyi otobüsten inmekte buldu. Bu sırada olan biteni izleyen yolcular kadını sakinleştirmeye çalıştı. Aracından bir sopa alarak tekrar otobüse gelen kadın sürücüye yolcular engel oldu. Yaşanan kavga, güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Olayın ardından kadın sürücü ve otobüs şoförü polis ekipleri tarafından karakola götürüldü.

CİHAN

Otobüs şoförü ile bayan sürücünün yumruklaşma anı kamerada


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×