Otobanda eli bıçaklı bir garip eylemci

İstanbul Valisi ile görüşemediğini belirten bir kişi Ankara Çevre Yolu’nda elinde bıçakla eylem gerçekleştirdi.

Otobanda eli bıçaklı bir garip eylemci
26 Mart 2014 Çarşamba 12:48

İstanbul Valisi ile görüşemediğini belirten bir kişi Ankara Çevre Yolu’nda elinde bıçakla eylem gerçekleştirdi. Yol ortasına oturan şahıs, otoban trafiğini alt üst etti. Şahıs, polis ve jandarmanın uzun süren çabaları sonucu güçlükle ikna edildi.

    Olay sabah saatlerinde Ankara Çevre Yolu Etimesgut mevkiinde yaşandı. İlk ihbar sağlık ekiplerine düştü. Otobanda yol ortasında bir kişinin bulunduğu haberini alan personel, olay yerine intikal etti. Mevlüt Şahin isimli vatandaş, elindeki bıçakla ekipleri kendine yaklaştırmadı. Bunun üzerine sağlık elemanları durumu polise bildirdi. İhbar üzerine gelen polis, çevre güvenliği aldı. Bir yandan otobandaki trafiği kontrol etmeye çalışan polis, diğer yandan da şahsı ikna etmeye çalıştı. Polis mıntıkası dışında gerçekleşen olaya bir süre sonra jandarma ekipleri de dahil oldu.

    Sorunları olduğunu söyleyen ve İstanbul Valiliği'ne giremediğini anlatan Mevlüt Şahin, elindeki bıçakla kimseyi yanına yaklaştırmadı. Ekipler, valilikle kendisini görüştüreceklerini dile getirdi.

    Jandarma ve polisin uzun süren ikna çabaları sonuç verdi. Elindeki bıçağı jandarmaya veren Şahin, eylemine son verdi. Ambulansta sağlık kontrolü yapılan Şahin, daha sonra jandarma aracıyla buradan götürüldü.
CİHAN

Otobanda eli bıçaklı bir garip eylemci (Özel)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×