Okul müdüründen beklenmedik hareket!

Karaman'da Başyayla İlkokul Müdürü Ümit İbrahim Öztürk, geçtiğimiz dönem başarı gösteren öğrencilerin başından aşağı sınıf ortasında para saçtı.

Okul müdüründen beklenmedik hareket!
26 Mayıs 2015 Salı 12:02


Karaman'da Başyayla İlkokul Müdürü Ümit İbrahim Öztürk, geçtiğimiz dönem başarı gösteren öğrencilerin başından aşağı sınıf ortasında para saçtı. Bu görüntülerden derlenen ve okulun resmi web sitesinde yayınlanan klip, kaymakamlık ve velilerin tepkisi üzerine yayından kaldırıldı. 

Başyayla İlkokulu Müdürü Ümit Öztürk, geçen dönem kitap okuma yarışması ve karnesinde not ortalaması ile sınıfında derece alan öğrencilere, diğer öğrencilere teşvik olması için para dağıttı. Birinciye 20, ikinciye 15 ve üçüncüye de 10 lira dağıtan müdür Öztürk, sınıflara tek tek gidip başarılı öğrencileri tet tek sınıfın ortasına çağırdı. Ardından da öğrencilere paraları, başlarından saçarak verdi. 

Öztürk'ün paraları ''Şöyle başına saçalım. Bak bankadan gıcır gıcır getirttim bunları. Hadi hayırlı olsun'' diyerek saçması dikkat çekti. Bu anların görüntülerinden oluşturulan klip ise okulun resmi web sitesinde yayınlandı. Klibin başında müdür Öztürk, Başyayla ilçesi tabelasının başında durup, ''Suyu sert, insanı mert Başyayla'dayız''diyerek ilçesini ve sokaklarını tanıtıyor. Ardından Kaymakam Hamza Özer'in de katıldığı karne dağıtım töreni görüntüleri de yer alıyor. Klibin okulun web sitesinde yayınlanmasının ardından kaymakamlık ve velilerin tepkisi üzerine yayından kaldırıldığı öğrenildi.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×