öğrenciler yaz okulu setifikalarını aldı

Mersin’in Silifke İlçesinde Eğitim Öğretim faaliyetini sürdüren Silifke Özel Yıldırımhan Burak Koleji öğrencileri yaz okulu katılım sertifikalarını aldı.İngilizce öğretmeni Hüseyin Hüsnü Duran, yaz okulunda öğrencilerin yıl içerisinde...

öğrenciler yaz okulu setifikalarını aldı
05 Temmuz 2014 Cumartesi 18:38

Mersin’in Silifke İlçesinde Eğitim Öğretim faaliyetini sürdüren Silifke Özel Yıldırımhan Burak Koleji öğrencileri yaz okulu katılım sertifikalarını aldı.

İngilizce öğretmeni Hüseyin Hüsnü Duran, yaz okulunda öğrencilerin yıl içerisinde almış oldukları eğitimi uygulamalı olarak pratiğe dökme imkanı bulduğunu aktarıp, "Yaklaşık 3 hafta süren yaz okulunda öğrencilerimiz süreyi iyi değerlendirerek başarılı bir yaz okulu geçirdiler." dedi.

Okul Müdürü Mehmet Filiz de öğrencilerin yaz tatilinde eğitim öğretimden kopmamaları için yaz okulu düzenlediklerini belirtti. Filiz; ’’Yaz okulunda öğrencilere sosyal, kültürel, sportif ve dil becerilerini geliştirmek amacıyla etkinlikler yapıldı. Öğrenciler sınıf öğretmenleriyle kitap okuyup ders tekrarı yaptılar. Öğrencilere futbol, basketbol ve voleybol turnuvaları düzenlendik. Pratik İngilizce dersleriyle de, öğrencilerimiz tarihi yerleri gezerek, pazardan alışveriş yaparak ve restoran-pastane gibi yerlere giderek İngilizcenin günlük hayatta ne kadar rahat kullanılabileceğini görme imkanını buldular‘’ dedi.

Yaz okuluna katılan öğrencilere katılım sertifikası Okul Müdürü Mehmet Filiz, İngilizce Öğretmeni Hüseyin Hüsnü Duran ve Matematik öğretmeni Yusuf Cankur tarafından verildi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×