Nişanlısıyla Misafirliğe Giden Genç Kız, Tecavüze Uğradı

Antalya'da üniversite öğrencisi A.T., nişanlısıyla birlikte misafirliğe gittiği evin balkonunda Ürdünlü Nur Rahman Aliosman'ın tecavüzüne uğradı.

Nişanlısıyla Misafirliğe Giden Genç Kız, Tecavüze Uğradı
17 Mart 2015 Salı 12:42

Antalya'da geçen 10 Mart günü Konyaaltı İlçesi, Liman Mahallesi'nde, üniversite öğrencisi 24 yaşındaki A.T., nişanlısıyla müşterek konuk şekilde gittiği evde Ürdünlü Nur Rahman Aliosman'ın tecavüzüne uğradı. Saldırgan Aliosman tutuklandı.

ALKOL FENA ÇARPTI

Akdeniz Üniversitesi Sosyoloji Bölümü 2'nci derslik öğrencisi A.T., gene üniversite öğrencisi nişanlısı U.H. ile müşterek Koray E.'nin davetlisi şekilde Konyaaltı Evleri K1 Blok 9'uncu kattaki daireye gitti. Bir zaman sonra daireye, tıpkı sitede oturan ve bir çağ emlakçılık oluşturan Ürdünlü Nur Rahman Aliosman da geldi. Bir zaman sohbet eden küme daha sonra alkol aldı. U.H. sızıp kalırken, A.T., Nur Rahman Aliosman ve ev sahibi Koray E. sarhoş oldu.

BALKONDA TECAVÜZ ETTİ

Saat 05.30 civarında aldığı alkolün etkisiyle soyunan Nur Rahman Aliosman, A.T.'yi mutfak balkonuna çıkarıp tecavüz etti. Çığlık atan A.T.'nin sesini duyan ev sahibi Koray E. müdahale ederken, bir komşusu da hali polise bildirdi. Elbiselerini giymeden kaçan Nur Rahman Aliosman ise kendi evine gitti.

TESLİM OLMAMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPTI

Olay yerine kısa zamanda polis ve sıhhat ekipleri geldi. Sinir krizi geçiren A.T., tedavi için Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Polis, tıpkı sitede K Blok'ta oturan Nur Rahman Aliosman'ın evine gitti. Eline aldığı piknik tüpüyle evi uçurmakla tehdit eden Aliosman, çağrılan anası tafından ikna edilerek gözaltına alındı.

PSİKOLOJİK DESTEK ALIYOR

Aliosman, Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri nedeni ile gözaltına alındı. Doktor kontrolü esnasında çok fazla alkollü bulunduğu bildirilen Nur Rahman Aliosman, ifadesinin arkasından tutuklandı. Ruh halinin bozulduğu belirtilen A.T.'nin ise psikolojik destek aldığı söylendi.

Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×