Nevşehir Lisesi, 60. kuruluş yılını pilav günüyle kutlayacak

Nevşehir’in en köklü eğitim kurumlarından biri olan Nevşehir Lisesi, kuruluşunun 60. yıldönümünü 07 Haziran 2014 Cumartesi günü gerçekleştirilecek pilav günü ile kutlayacak.Nevşehir Lisesi’nin 60. yıl kutlama organizasyonu arasında...

Nevşehir Lisesi, 60. kuruluş yılını pilav günüyle kutlayacak
28 Mayıs 2014 Çarşamba 12:13

Nevşehir’in en köklü eğitim kurumlarından biri olan Nevşehir Lisesi, kuruluşunun 60. yıldönümünü 07 Haziran 2014 Cumartesi günü gerçekleştirilecek pilav günü ile kutlayacak.

Nevşehir Lisesi’nin 60. yıl kutlama organizasyonu arasında yer alan pilav gününün görkemli bir şekilde gerçekleştirilmesi için Okul Müdürü Muhammed Orçin ve okul yöneticileri hummalı bir çalışma içerisine girdi.

Etkinliğin daha geniş kitlelere aktarılması için yoğun bir mesai harcayan Okul Müdürü Muhammed Orçin, gerek geçmişte ve gerekse bugünlerde yetiştirdiği binlerce öğrenci ile haklı bir başarıya imza atan Nevşehir Lisesi’nin 60. Kuruluş yılının adına yaraşır bir şekilde gerçekleştirilmesi için tüm mezun öğrencileri okulda görmeyi arzu ettiklerini belirtti.

07 Haziran 2014 Cumartesi günü Nevşehir Lisesi’nde organize edilecek pilav günü etkinliği saat 13.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Nevşehir Lisesi’nin 60. yıl kutlama etkinliği kapsamında düzenlenecek pilav şenliğinde ayrıca okul mezunlarıyla 60 yıllık fotoğraflardan oluşan bir albümde paylaşılacak. Pilav gününe Nevşehir Lisesi’nin eski müdürleri, emektar öğretmenleri ve aralarında milletvekili, vali, belediye başkanı, öğretmen, gazeteci, muhasebeci, doktor, gibi çok çeşitli meslek grubundan çok sayıda kişinin katılması bekleniyor.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×