Muş Valiliği 2014 yılı SYDV mütevelli heyeti seçimini yaptı

Muş Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Başkanlığı'nın köy muhtarları ve derneklerin 2014 yılı mütevelli heyeti üye seçimleri yapıldı.

Muş Valiliği 2014 yılı SYDV mütevelli heyeti seçimini yaptı
26 Aralık 2013 Perşembe 17:33

Muş Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Başkanlığı'nın köy muhtarları ve derneklerin 2014 yılı mütevelli heyeti üye seçimleri yapıldı. İlk olarak Muş Valilik Toplantı Salonu’nda köy muhtarlarına yönelik yapılan üye seçimde tek aday olan Bilek köy muhtarı Hüseyin Turan, 63 üyenin oyunu alarak Mütevelli heyetine seçildi.

    Derneklerden üye seçimi ise saat 14.00’te Muş Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Sosyal Yardımlar ve İnceleme Görevlisi Yılmaz Çetinkaya başkanlığında yapılan seçime 8 aday katıldı. Bedensel Engeliler Derneği’nden Bedri Korkmaz, Anadolu Gençlik Derneği Aydın Suna, Gonca Derneği Cansu Hamurcu Celayir, Sevgi Engeliler Derneği Turgut Korkmaz, Kalkındırma ve Beraberce Mücadele Derneği Musa Özün, Muş İli Yardım Derneği Ziver Güçlü, Mesleki El Sanatları Derneği Zübeyde Güler ve Kızılay Muş Şube Başkanlığından ise Tekin Güler kendini tanıtarak Mütevelli Heyet üyesinin görevleri ile ilgili bilgiler verdiler. 48 dernek üyesinin oy kullandığı seçimde Kızılay Muş Şubesi Başkanlığından Tekin Güler 26 oy ve Sevgi Engeliler Derneği’nden ise Turgut Korkmaz 19 oy alarak üyeliğe seçildi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×