MHP adayı Kazancıoğlu: Malatya hiç hizmet almamış

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Fikret Şinasi Kazancıoğlu, “Milletimiz güzel işler yapılsın diye oy vermiş ama Malatya’ya hiçbir hizmet gelmemiş.

MHP adayı Kazancıoğlu: Malatya hiç hizmet almamış
05 Mart 2014 Çarşamba 18:48

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Fikret Şinasi Kazancıoğlu, “Milletimiz güzel işler yapılsın diye oy vermiş ama Malatya’ya hiçbir hizmet gelmemiş.” dedi.

    Yerel seçim çalışmalarını sürdüren Şinasi Kazancıoğlu, Yeni Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya geldi. Şinasi Kazancıoğlu, yaptığı konuşmada, Yeni Sanayi Sitesi’nin Malatya’nın kalbi olduğu söyledi.

    Sitenin şehrin ortasında kalmasına rağmen hizmet alamadığını ifade eden Kazancıoğlu, “Sizlerin sanayicilikten öte endüstriye geçmeniz gerekiyor. Siyasilerin ve belediyenin bunun altyapısını yapması lazım ama bugüne kadar bir çalışma yapılmamış. Sanayinin birçok dertleri var. Halen bir trafik karmaşası yaşıyorsunuz. Doğalgaz yok. Emniyetle ilgili yerel yönetim hiçbir şey yapmamış. Yaşanan hırsızlıkları üzülerek duyuyoruz. Burası düzgün ve üreten insanların olduğu bir yer olmasına karşın maalesef hizmet alamıyor. Sanayi şehrin içinde ama hizmet anlamında geride kaldı. Şehrin içerisinde olmasına rağmen halen doğalgazı yok. Şehrin içerisinde olmasına rağmen hırsızlık var. Burayı size bırakmışlar. Ama veri alırken, Pazar günü gelip dükkânınızı açsanız sizlerden para alırken hatırlanıyorsunuz. Ama hizmet noktasında hatırlanmıyorsunuz. O anlamda ne olur bu seçimde adayların hikayelerine bakın. Biri 10 diğeri ise 5 yıl belediye başkanlığı yapmış. Ve hep iktidarla paralel olarak belediye başkanlığı yapmışlar. Milletimizde güzel işler yapılsın diye oy vermiş. Ama Malatya’ya hiçbir hizmet gelmemiş.” dedi.

    Kazancıoğlu, Malatya’da güzel hizmetleri hayata geçireceklerini dile getirerek, şunları söyledi: “Benim hikayeme bakın. Hikayemde bir kırıklık varsa oy vermeyin. Donanımlarıma bakın. Donanımlarımda bir kırıklık varsa oy vermeyin. Neler yapabileceğimi düşünün. Geleceği nasıl şekillendireceğimize bakın. Gerek meslek hayatımda, gerekse özel hayatımda aynen sizler gibiyim. Temiz ahlakı düstur edinmeye, helal kazanmaya itina gösterdim. Hikayem sizlerin hikayesiyle aynı. Ben sizden değil, bizden biriyim. O anlamda sadece sanayimize değil, mahallemize, komşumuza, sokağımıza ve şehrimize vefalı olmak zorundayız. Şehri şöhretleriyle buluşturacağız. Malatya’nın Kernek’i, suyu, havası, trafiği gibi şöhretleri var. Malatya’yı güzel olan şeylerle buluşturacağız” diye konuştu.

    “SADRAZAM MALATYA’DA, PADİŞAH’TA ANKARA’DA OTURUYOR”

    Kazancıoğlu, Malatya’yı en iyi hizmetlerle buluşturmak için göreve talip olduklarını ifade ederek, “Belediye Başkanı kendi oturduğu sokağın ismini değiştirmiş ve sokağın ismini “Sadrazam” sokağı yapmış. Kendi sadrazam, padişahta Ankara’da oturuyor. Osmanlı’da vatandaşa bir saygı vardı. Hırsızlık, haksızlık, hukuksuzluk yapılmıyordu. Sadrazam isen beri adaletli ol. Bizi hiçe sayıyorlar. 2009 yılında Şanlıurfa bir ders verdi. Biz Şanlıurfa’dan daha mı kötüyüz? Dayatmaya karşı bir ders verelim. Hukuken hakkımız, dinen ise görevimiz. İyi ile kötü arasındaki farkı fark edeceğiz. Onu başkalarına da ileteceğiz. Ben sizin emrinizdeyim. Seçimden sonra partizancılık olmayacak. Uzun yıllar TCDD’de genel müdür muavinliği ve bölge müdürlüğü yaptım. Allah şahittir, bilerek adaletsiz bir iş yapmadım. Ben hizmete talibim. Eğer görevi bize verirseniz, sizleri en güzel hizmetlerle buluşturacağız.” ifadelerini kullandı. CİHAN

MHP adayı Kazancıoğlu: Malatya hiç hizmet almamış


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×