Manavgat Belediyesi, 3 yeni parkı hizmete açtı

Antalya Manavgat Belediyesi, Emek ve Mimar Sinan Mahallesi'ne 3 yeni park yaptı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 29 Mart Mahalli Seçimleri'nde 'Her Mahalleye Bir Park' sözünü 30 Mart'ta ikinci defa sandıkta yetki almasından sonra sözünü...

Manavgat Belediyesi, 3 yeni parkı hizmete açtı
23 Mayıs 2014 Cuma 17:08

Antalya Manavgat Belediyesi, Emek ve Mimar Sinan Mahallesi'ne 3 yeni park yaptı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 29 Mart Mahalli Seçimleri'nde 'Her Mahalleye Bir Park' sözünü 30 Mart'ta ikinci defa sandıkta yetki almasından sonra sözünü sürdürmeye devam edeceğini söyledi. Başkan Sözen, verdikleri söz üzerine Emek Mahallesi'ne bir Mimar Sinan Mahallesi'nde 2 parkı hizmete açtıklarını kaydetti.

30 Mart'ta ikinci defa seçildikten sonra Manavgat'a ara vermeden hizmet vermeye devam ettiklerini belirten Sözen, "Halkımıza birinci dönemde verdiğimiz Her Mahalleye Bir park sözünü aralıksız olarak sürdürüyoruz. Emek Mahallesi'nde daha önce Dostluk Parkı’nı da tamamlayarak hizmete açmıştık. Mimar Sinan Mahallesi'nde de 2 parkımızı hizmete açtık. Açmaya da devam edeceğiz. " dedi.

CİHAN

Manavgat Belediyesi, 3 yeni parkı hizmete açtı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×